Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço neye işarettir?

Rüyamda Fatih’lerdeyim. Yan yanayız. Zil çalıyor, o kapıyı açmaya gidiyor, bizim sülale kapıda. İçeri giriyorlar ben diyorum “ne yapacağız” saklanmaya çalışıyorum, sonra Fatih “tamam bir şey yok, sakin ol” diyor. Yine zil çalıyor.

Fatih kapıyı açıyor, bu sefer onun kardeşi Faruk gelmiş “işte şimdi yandık” diyorum, o da bana “bir şey yok sakin ol” diyor, konuşuyoruz. Sonra yine zil çalıyor bu sefer ben açıyorum kapıyı, karşımda bir kaç tane palyaço görüyorum. Fatih dediğim kişi ise erkek arkadaşım, teşekkür ederim. 28, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada palyaço görmek tabiri

Rüyada erkek arkadaşı görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Bu rüya onun evinde olmanız, konuşmanız gerçek yaşamda da onunla daha fazla vakit geçirmek, daha çok konuşmak, birlikte vakit geçirmek arzunuzu temsil etmektedir. Ailenizin gelmesi, arkadaşının kardeşinin gelmesi yaşadığınız endişeleri temsil ederken en ilginç öge gördüğünüz palyaçodur.

Rüyada palyaço görmek çocuksu yanınızı işaret eder. Palyaçonun yüz ifadesi duygularınızın bir yansımasıdır. Palyaçonun hareketleri sizin toplum içindeki cesaretinizi anlatır. Eğer palyaço korkusu varsa hayatınızda incittiğiniz gizemli birine işaret eder. Çevrenizdeki kişilerin göründükleri gibi olmadıklarını gösterir. Palyaço olmak, Rüyada palyaço olduğunu görmek pek hayırlı değildir. Yakında bir ölüm haberi alacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir