Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pamuk Prenses Görmek

Rüyada pamuk prensesi görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda annem doğum yapıyordu ve bende bir sebepten doğum olan odaya giriyordum ama bebek yoktu, öldü diye korktum, iyi olduğunu öğrendim ama tüm rüya boyunca bebeği görmedim, eve geldik, annemle babam yoktu ben ve (normalde abim var) küçük kardeşim (4-5) yaşlarında (onun orada olduğunu biliyorum ama şuan onu görmedim) ben duş alacaktım kardeşim içerideydi bana bir şey getirecekti bir kız geldi.

Kardeşim adeta pamuk prenses gibi giyinmişti “almaya geldim dedi” sonra duşun içinde yatak olduğunu gördüm, kendimi yatağa attım yorganı çektim bir oyuncak ayım vardır o konuşmaya başladı onun konuşması üzerine koşarak çıkarken kardeşim “beni almaya geleceklerini biliyor muydun?” Dedi, onuda çıkaracaktım ama kayboldu, biz dışari çıkınca bir türlü kapıyı kapatamadım, elimde oyuncak ayı kapıyı kilitlemeye çalışırken babamlar geldi, sonra bir baktım başka kapıyı kilitlemeyi başarmışım ve birden uyandım. Cevaplarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada pamuk prenses görmek tabiri

Sevgili Gül,

Rüyanız berrak bir rüya değil ama  kısaca açıklama yapmak gerekirse gördüğünüz rüya anneniz hakkında bir konuda yeni ve hayırlı bir başlangıcı ifade etmektedir. Anneniz hakkındaki bu yeni başlangıç sizleri de olumlu etkileyecek, ondan sonra daha sosyal, daha aktif davranmaya başlayacaksınız ve kendinizi çevrenize kapatmaya son vereceksiniz.

Rüyada pamuk prenses görmek güzellik, potansiyel, ideallik anlamlarını simgeler.

Rüyada pamuk prenses olduğunu görmek, olaylar karşısında mantığınızdan ziyade duygusal ve arzularınız ile hareket ettiğinizi gösterirken, Aynı zamanda sizin için önemli bir kadın figürünü temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir