Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Pamukçuk Görmek

Rüyada pamukçuk görmek neye çıkar?

Rüyamda çok uçuk pembe kabarık bir elbise giydiğimi görüyorum. Annemin yatak odasında aynaya bakıyorum elbise benim gelinliğim imiş. Sonra annemle banyonun aynasına bakıyoruz o arada ağzımda pamukçuk çıkmış olduğunu görüyorum, anneme “bu pamukçuk nereden çıktı anne ya” diyorum. O sıradaki ruh halim normaldi.

Rüyada pamukçuk görmek yorumu

Beren merhaba, görmüş olduğun rüya dış görünüşün ve evlilik konularına kafanı fazla taktığını işaret etmektedir. Lütfen rüyada gelinlik görmek sayfasında pembe gelinlik bölümünü inceleyiniz.

Rüyada pamukçuk görmek genel anlamda ölüm korku yaşandığına delalet ederken, gençler için hain arkadaşları ifade eder, yaşlılar için yalnızlık ve üzüntü ifadesidir. Rüyada ağzında pamukçuk çıktığını görmek rüyayı gören kişinin bazı şeylere zamanında sahip olmamak, bir şeyler için geç kalmak korkusu yaşadığına yorulur. Rüyada bir şey üzerinde pamukçuk görmek kötü bir şeye alamettir.

Pamukçuk nedir?

Pamukçuk ya da oral kandidiyaz, Candida albicans mantarının ağız mukozasında yaptığı enfeksiyondur. “Pamukçuk” adı genelde bebeklerin ağzında görülen enfeksiyon için kullanılmakla beraber yetişkinlerin ağzında veya boğazında meydana gelen kandida enfeksiyonları için de kullanılır.

Ağızda beyaz, krem rengi veya sarı benekler. Benekler biraz yükseltilidir. Genelde beneklerin altında ağrı olmaz. Benekler kazındığı zaman altları biraz kanama olur. Yetişkinlerde pamukçuk ağız ve boğazda rahatsızlık verici bir yanma duygusu verir. İlerlemiş vakalarda yutkunma zorluğu gürülür, enfeksiyon yemek borusuna (özofagus) yayılır. Pamukçuk olan bebekler süt emerken enfeksiyonu annelerine geçirebilirler. Ve mantarlar sayesinde oluşurlar. Kaynak: Vikipedi.

“Rüyada Pamukçuk Görmek” için bir yanıt

Rüyamda büyük ama kaybedeceğimiz bir savaşa girmek üzereyiz, babam komutan ona akıl danışmanlığı yapıyorum. Daha sonra abdest almak içim gittiğimde boğazım ve ağzımda enfeksiyon şeklinde mantar oluştuğunu görüyorum, boğulacak gibi hissediyorum, hiç bir çözüm bulamıyorum yutkunamıyorum. Birazda etkilendim rüyamdan acaba ne işaret ediyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir