Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Panda Görmek

Rüyada panda ayısı görmek neye çıkar?

Ben şuan yaz tatilindeyim ve rüyamda sınıf arkadaşlarımı gördüm. Arkadaşım Nisa, Onur, Ayten, Mehtap ve bendim, biz bir şey için çarşıya iniyorduk, sonra ben bisikletime binecektim ki Onur bana “gel beraber yürüyelim” dedi, bende bisikleti Mehtap’a verdim.

Sonra Onur kolunu omzuma attı, tabii ben şaşırdım, sonra bir aradan bir panda ve bir lama gördüm, “aaaaa panda ve lama” diye bağırdım, ondan sonra Onur “tamam, korkmana gerek yok” dedi, panda ayısı ve lama diğer arada bizim mahalleye girdi, bende düşündüm “nasıl gireceğim ben eve” diye, sonra hayvanların arkasından Mehtap ile Ayten çıktı “bizde şaşırdık” Nisa dedi ki “siz nasıl gittiniz oraya” dedi, sonra ben tam kaçacaktım Onur kolumdan çekti ve “nereye” dedi, bende korktuğumu söyledim, sonra Onur beni bisikletin arkasında eve götürdü, rüyamı yorumlar mısınız. Ben Onura karşı bir şey mi besliyorum lütfen cevap verin. 12 yaşında kızım.

Rüyada panda görmek yorumu

Nur merhaba, yaşın bir arkadaşına karşı düşündüğün anlamda bir şeyler hissetmek için inan gerçekten çok küçük. Şu anda derslerinle ilgilenmeli, kendini geliştirmeli, hayatın tadını çıkarmalısın. O kadar küçüksün ki, sorduğun soru bile bunu göstermekte.

Rüyada panda görmek uzlaşma simgesidir. Rüyada panda ayısı görülmesi içinde bulunduğun, halen yaşamakta olduğunuz bir sorunu uzlaşma ile çözeceğinizi işaret eder. Rüyada anne panda tüm tarafları memnun edecek bir orta yol bulunacağını gösterir. Yavru panda, panda yavrusu görmek kendi çocuksu özellikleri ya da sevimli bir şeyi ifade eder. Rüyada lama görülmesi rüya sahibi için bir konu hakkında derin güvene, büyük güç ve dayanıklığa işaret eder.

“Rüyada Panda Görmek” için 3 yanıt

Merhaba, rüyamda 3 çocuğum vardı. 2 kız 1 erkekti. Erkek olan kuzendimdi yani kuzenimi kendi çocuğum gibi gördüm rüyamda. Yeni bir eve taşınıyorduk, oldukçada büyük ve güzel bir evdi. Birgün kızlarım hastalanıyordu ama garip bir hastalıktı. Bir kızım pembe çilek gibi şeylere dönüşüyordu ben onu devamlı yanımda tutuyor engel oluyordum. Diğeri ise pandaya dönüşüyordu. Anlam veremedim fakat bir gün ailecek yemek yerken elektriklerimiz yoktu. Mum ışığında eşim, ben ve çocuklarım yemek yiyorduk, ayrıca birkaç kişi daha vardı. Eşimin yüzünü ve 2 kızımın yüzünü hatırlamıyorum. Çocuklarıma yemek yedirdikten sonra çileğe dönüşen kızımın tabağındaki makarnaların pembeye dönmeye başladığını görünce hemen lavabonun içine bırakıyordum tabağı ve kızımı kucağıma alıyordum. Pencere kenarına gidip dışarıya bakıyordum ve kucağımda kızımla ağlıyordum. Ve “Allahım isyan etmek istemiyorum” diyordum. Kızım bana ağlamam ile ilgili birşey söylüyordu ve bende “Ben ağlarsam duramam ki” diyordum.

Sonra yanıma birisi geliyordu, bir bayan. Evimizde yemek yiyenlerden. Sokaktan geçen birisi için konuşuyordu. “O çocuğunu hiç sevmez” diyordu kadın için. “Ameliyat oldu o çocuk, sorunlu” diyordu. Aklıma özürlü olabileceği geliyordu kadının çocuğunun. Arkamı dönüp içeri giriyordum ama diğer kızımı bulamıyordum ve kucağımdaki kızımla onun odasına koşuyordum. Karanlık bir koridordu ve koridorun sonunda mum ışığı ile aydınlanmış kızımın odası vardı. Kızımı bulamıyordum bir tek panda oyuncağı vardı. Ağlıyordum. Daha sonra bir anda evin balkonu gibi bir yere çıkıyorum annem ve ablam da var. Ablam beyaz pantolon giymiş ve elinde renksiz şeffaf bir şemsiye var. Ama kapalı bir şemsiye. Sokağın karşısındaki çimlerden gelen 2 gence sesleniyor. 1 kız 1 erkek. “Seni döverim bak” diyor gülerek erkek olana ve elindeki şemsiyeyi onalara sallıyor. Daha sonra başka bir yerde oluyorum, elime bir tablo geliyor. Sanki uzun zamandır bu tabloyu arıyormuşum gibi. Getiren adam “hiç kolay olmadı bulmak” türünden şeyler söylüyor. Tabloda panda olan kızımın resmi var, 3 kısımdan oluşuyor tablo alt alta 3 resim. 2. Resim okul gösterisi gibi bir yerde, alttakini hatırlamıyorum. İlk resim panda oyuncağıydı. Rüyamı bir türlü bir yöne çekemedim. Yardımcı olup yorumlarsanız sevinirim. İyi günler. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada yavru panda görmek
Merhaba, ruyamda kucuk panda yavrusu bakiyordum, sanki kendi cocugummus gibi cok tatliydi. 16 yasindayim

Ayşen merhaba, yavru panda açıklaması aslında sayfada yer almakta ve “rüyada panda yavrusu görmek kendi çocuksu özellikleri ya da sevimli bir şeyi ifade eder” demektedir. Yani aslında rüyada gördüğün sevimli yavru panda senin güzel huyunu, sevimli karakterini yansıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir