Rüyada Panda Görmek

Rüyada panda ayısı görmek neye çıkar?

Ben şuan yaz tatilindeyim ve rüyamda sınıf arkadaşlarımı gördüm. Arkadaşım Nisa, Onur, Ayten, Mehtap ve bendim, biz bir şey için çarşıya iniyorduk, sonra ben bisikletime binecektim ki Onur bana “gel beraber yürüyelim” dedi, bende bisikleti Mehtap’a verdim.

Sonra Onur kolunu omzuma attı, tabii ben şaşırdım, sonra bir aradan bir panda ve bir lama gördüm, “aaaaa panda ve lama” diye bağırdım, ondan sonra Onur “tamam, korkmana gerek yok” dedi, panda ayısı ve lama diğer arada bizim mahalleye girdi, bende düşündüm “nasıl gireceğim ben eve” diye, sonra hayvanların arkasından Mehtap ile Ayten çıktı “bizde şaşırdık” Nisa dedi ki “siz nasıl gittiniz oraya” dedi, sonra ben tam kaçacaktım Onur kolumdan çekti ve “nereye” dedi, bende korktuğumu söyledim, sonra Onur beni bisikletin arkasında eve götürdü, rüyamı yorumlar mısınız. Ben Onura karşı bir şey mi besliyorum lütfen cevap verin. 12 yaşında kızım.

Rüyada panda görmek yorumu

Nur merhaba, yaşın bir arkadaşına karşı düşündüğün anlamda bir şeyler hissetmek için inan gerçekten çok küçük. Şu anda derslerinle ilgilenmeli, kendini geliştirmeli, hayatın tadını çıkarmalısın. O kadar küçüksün ki, sorduğun soru bile bunu göstermekte.

Rüyada panda görmek uzlaşma simgesidir. Rüyada panda ayısı görülmesi içinde bulunduğun, halen yaşamakta olduğunuz bir sorunu uzlaşma ile çözeceğinizi işaret eder. Rüyada anne panda tüm tarafları memnun edecek bir orta yol bulunacağını gösterir. Yavru panda, panda yavrusu görmek kendi çocuksu özellikleri ya da sevimli bir şeyi ifade eder. Rüyada lama görülmesi rüya sahibi için bir konu hakkında derin güvene, büyük güç ve dayanıklığa işaret eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir