Rüyada Panik Görmek

Rüyada panik görmek neye işarettir?

Rüyamda bulunduğumuz bölgede bir panik havası var herkes eşyalarının bir kısmını toplayıp gitmeye çalışıyor. Bende ailemle birlikte eşyaları alt üst etmişim eski kıyafetlerimizi atıyoruz sadece yeni ve gerekli olanları alıyoruz.

Rüyadaki en net hatırladığım eski bir valizin içindeki kullanmadığımız elbiselerimiz. Bunları zaten giymiyoruz boşuna taşımayalım diyorum. Hatırladığım kısmı bu kadar. Bu aralar iş değiştirme ihtimalim var bu rüyada bana mesaj verilen bişey olabilir mi? Teşekkür ederim. 27, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada panik yapmak yorumu

Emel merhaba, bu eğerli rüya için çok teşekkür ederim. Görmüş olduğunuz rüya içinde bulunduğunuz durumu özetlerken yakın gelecek hakkında da ipuçları vermektedir.

Rüyada panik içinde olmak bu rüya hayatınızdaki kontrol ve güç eksikliğini gösterir. Sizin çaresiz bir durum içinde olduğunuzu ya da net bir karar veremediğinizi gösterir.

Rüyanızdaki kıyafetler, sizi çevreniz tarafından nasıl algılandığınız hakkında bilgi verirken eski kıyafetleri almak istememeniz gerçek yaşamınızdaki değişim arzunuzu göstermekte, etrafınız tarafından daha farklı algılanmayı ( değişim arzusunu) temsil etmektedir.

Aynen yazdığınız gibi rüyanız değişiliğe işaret ederken, kararlı tavrınızı sürdürmeniz halinde işlerinizin yolunda gideceğini ifade etmektedir. Rüyada bozgun, dehşet, haşyet, irkilme, korku, perişanlık, telaş, ürkme, ürkü, ürküntü, ürperiş, ürperti terimleri de benzer anlama sahiptir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir