Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Panik Görmek

Rüyada panik görmek neye işarettir?

Rüyamda bulunduğumuz bölgede bir panik havası var herkes eşyalarının bir kısmını toplayıp gitmeye çalışıyor. Bende ailemle birlikte eşyaları alt üst etmişim eski kıyafetlerimizi atıyoruz sadece yeni ve gerekli olanları alıyoruz.

Rüyadaki en net hatırladığım eski bir valizin içindeki kullanmadığımız elbiselerimiz. Bunları zaten giymiyoruz boşuna taşımayalım diyorum. Hatırladığım kısmı bu kadar. Bu aralar iş değiştirme ihtimalim var bu rüyada bana mesaj verilen bişey olabilir mi? Teşekkür ederim. 27, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada panik yapmak yorumu

Emel merhaba, bu eğerli rüya için çok teşekkür ederim. Görmüş olduğunuz rüya içinde bulunduğunuz durumu özetlerken yakın gelecek hakkında da ipuçları vermektedir.

Rüyada panik içinde olmak bu rüya hayatınızdaki kontrol ve güç eksikliğini gösterir. Sizin çaresiz bir durum içinde olduğunuzu ya da net bir karar veremediğinizi gösterir.

Rüyanızdaki kıyafetler, sizi çevreniz tarafından nasıl algılandığınız hakkında bilgi verirken eski kıyafetleri almak istememeniz gerçek yaşamınızdaki değişim arzunuzu göstermekte, etrafınız tarafından daha farklı algılanmayı ( değişim arzusunu) temsil etmektedir.

Aynen yazdığınız gibi rüyanız değişiliğe işaret ederken, kararlı tavrınızı sürdürmeniz halinde işlerinizin yolunda gideceğini ifade etmektedir. Rüyada bozgun, dehşet, haşyet, irkilme, korku, perişanlık, telaş, ürkme, ürkü, ürküntü, ürperiş, ürperti terimleri de benzer anlama sahiptir.

“Rüyada Panik Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar ben Nur 16 yaşındayım. Bu rüyadan fazlasıyla etkilendim. Hatırladığım kısım asansörde başlıyor. Arkadaşlarımla asansördeyiz ve panik halindeyiz çünkü mahsur kalmışız. Asansörü bir şekilde tamir ediyorum ama bu sefer düşmeye başlıyoruz. Kapı açılıyor en alt kattayız depo gibi bir yer. Bir takım adamlar görüyorum korkuyorum. Bizi buraya getirenlerin onlar olduğunu anlıyoruz. Bir şeyler yediriyorlar terörist gibi giydiriyorlar. Elimize zülfikara benzeyen kılıçlar veriyorlar. Alaycı bir şekilde şu saate kadar süreniz var falan diyorlar. Yukarı çıkmamıza izin veriyorlar. Bina çok katlı. Yukarıda diğer arkadaşlarımı ve tanımadığım bir kaç kişiyi görüyorum. Işıklar yanıp sönmeye başlıyor öldürmeye başlamamız gerektiğini anlıyoruz. Hiçbirimiz bunu istemediğimizden katlara dağılıyoruz. Adamlar da her katta nöbet tutuyorlar. İlk başta hayatta kalmak için kavga edip birilerini öldürüyorum. Daha sonra ölürüm daha iyi diyorum ve öldürmem gereken tanımadığım birini dolaba saklıyorum. Koridorun sonundaki adamlara hallettiğimi söylüyorum aralarında seviniyorlar falan. Göz teması kurmadan aşağı kata iniyorum. Az evvel sakladığım kızı otururken buluyorum. Biraz korkuyorum bir aşağıdaki kata geçiyorum. Bir şekilde kaçmaya karar veriyorum. Bir odaya giriyorum tanımadığım biriyle pencereden tırmanıp çıkıyoruz (buranın kendi evimin bulunduğu yer olduğunu fark ettim o sırada ama bina ve içerisi tamamen farklı sadece mevki olarak aynı) ve koşarak kaçıyoruz.

Merhabalar rüyamda sevgilimden bi mesaj ile ayrılıyordum ve yeni biri biriyle sevgili oluyordum o kişi ise ayrıldığım sevgilimi kötülüyordu bana. Ailem yeni sevgilimi öğreniyordu fazla tepki göstermeden bulundukları yeri terk ediyorlardı. Ayrıldığım sevgilime ulaşamaz olduk ortadan kayboldu annem ise beni suçladı. Rica etsem yorumlar mısınız benim için çok önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir