Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada panjur görmek

Rüyada panjur görmek neye gelir?

Merhaba yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum. Rüyamda eşimin arkadaşı evimize üç kahverengi at ( tay ) ve iki inek getiriyor. Ben eşimi atlar kesilmez diye uyarsam da üç atın ve bir ineğin başını kesiyor. Arkadaşı da bir anda pencerenin panjuruna takıldığını, arada kaldığını görüyorum. Rüyamda kan da görüyorum. Yani başlar kesildiğinde rüyamda kanda görünüyor. Yorumlarsanız çok sevinirim, çok tedirginleştim.

Rüyada panjur görmek tabiri

Kerime merhaba, rüyanız çok ilginç, önemli fakat sizin için üzücü mesajlar vermekte. Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür. Rüyada inek görmek bolluk ve berekete işarettir.
Eşinizin atları ve ineği kesmesi ise; ailenizde gelişen bazı durumlar sonucu kısa vadede bolluk ve berekete kavuştuğunuzu düşündüğünüzü, ancak ileride uyum, sadakat, güç, kuvvet gibi konularda kayıp yaşayabileceğinizi simgelemektedir.

Rüyada panjur görmek rüyayı gören kişinin gizli bilgiler elde edip bu bilgileri işinde kullanacağına işaret eder. Panjur açmak kişinin bazı merak ettiği şeylerin cevabını bulmak için yola çıktığını, bir şeylere adım attığını temsil eder. Kırık panjur veya bozuk panjur görülmesi kişinin gerçek hayatında bir şeylerin yolunda gitmemesi nedeniyle bir hüsran yaşayacağına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir