Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Pansiyon Görmek

Rüyada pansiyon görmek neye delalettir?

pansiyonRüyamda büyük bir pansiyonda tatildeydik. Açık havada her tarafta masalar vardı, masalarda insanlar oturuyor, eğlenceli bir şekilde çay gazoz içiyorlar, sohbet ediyorlardı. Sonra bir adam pansiyon bahçesinde bizim oturduğumuz masaya geldi ve “size şey itiraf edeceğim” dedi ve anneme şöyle bir baktı “bu kadın kocasını, kocasının abisi ile aldatıyor” dedi. Ben çok sinirleniyorum ve “saçmala be, manyak mısın sen, üstelik sen kim oluyorsun da annem ve amcam hakkında böyle iftira atıyorsun” derken birden silah sesleri ortalığı kapladı.

Birden bire pansiyonun bahçesindeki insanların üzerine kurşun yağmaya başladı. Bizde dahil herken bir yerlere kaçışıyordu. Teröristler tatil kasabasını basmış, her yeri yakıp yıkıyormuş, bu arada annenim yere düştüğünü gördüm, annem vurulmuştu ve orada ölüyor.

Pansiyona giriyoruz, öyle çok ağlıyorum ki orada ateş edenler lanetler yağdırıyorum ve kardeşimde aynı şekilde. Babam yanımızda yok. Sonra birden bire annem ortaya çıkıp bize sarılıyor ve gülümsüyor “ben her an sizin yanınızda olacağım, sizi yalnız bırakmayacağım”  diyor “beni görmeseniz bile varlığımı hissedeceksiniz” diyor. Sonra ben birden pansiyondan çıkarak yakındaki bir otelde tatil yapan halamların yanına giderek “babam nerede” diyorum. Onlar da babamın amcamla bir arada olduğunu söylüyorlar. Olanları anlatıyorum halam “annemin ölmeyi hak ettiğini” söylüyor, buna  daha da sinirleniyorum ve bu öfkeli halimle uyanıyorum. Uyandığımda hala titriyordum.

Rüyada pansiyon görmek yorumu

Rüyada pansiyon görmek rüyayı gören kişi için yolculuğa çıkmaya işaret eder ve uzun bir süreden beri planladığı, çok istediği seyahate nihayet çıkacağını ifade eder. Rüyasında tatil yaptığını görmek yaşamınızın geri kalanını sağlıklı planlayabilmek için bir mola vermeniz gerektiğini simgelerken aynı zamanda sorunlardan ve sorumluluklardan bir süre uzaklaşmanın size iyi geleceğini temsil eder.

O adamın anneniz hakkında söyledikleri aslında sizin gerçek hayatta  çevrenizde gelişen bazı olaylar yüzünden moralinizin bozulduğunu ve bu yüzden kendini kötü hissettiğini anlatmaktadır. Tatil kasabasını ve kaldığın pansiyonu basan teröristler ise yaşadığın hayal kırıklıklarının seni fazlasıyla öfkelendirmiş olduğunu ifade etmektedir. Bakınız terörist tabiri.  Rüyada annenin öldüğünü görmek anneyi suçlama anlamı taşıyabilir ya da yaptığın bir hatadan dolayı büyük vicdan azabı çektiğini işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir