Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Pansuman Görmek

Rüyada pansuman görmek neye çıkar?

Rüyamda hamile idim ve birinin beni bıçakladığını görüyordum. Acıyı gayet net bir şekilde hissettim. Bıçaklanmanın ardından mecburen 8 aylık bir bebek dünyaya getiriyordum. Doğumdan yaklaşık 3 – 4 yıl sonra bir gün aynaya baktığımda vücudumda hala bıçak yaraları taze, küçük delikler halinde ve aynı acı ile duruyordu, hemen gittim o yaralara pansuman yaptırdım. Bu arada bıçaklandığımda elimde kan gördüm ve bir oğlum oldu. Rüyama hiç bir anlam veremedim ama bilinçaltı bir rüya olmadığından eminim. Bu arada bekarım.

Rüyada pansuman görmek yorumu

Buse selam, gördüğün rüya oldukça karışık ve ağır bir anlamı var. Burada ana unsurlar; bekar birinin hamile olduğunu görmesi, bıçaklanmak, erkek çocuk doğurmak, aradan zaman geçmesine rağmen bıçak yarasının yeniden ortaya çıkması ve pansuman yaptırmak olup sizinde göreceğiniz gibi rüyanın bir ana unsuru yok. Bu durum sizin bir kafa karışıklığı yaşadığınızı temsil eder.

Bekar olmana karşılık hamile olduğunu görmüş olman aslında senin bu yönde bir istek duyduğuna ya da bağımsızlığını kaybetme korkusu yaşadığına delalet edebilir. Rüyada bıçaklanmak genellikle kişinin kendine güveninin zayıfladığı zamanlarda görülen bir rüyadır ve insanın bir ihanet endişesi taşıdığını gösterir. Rüyada erkek çocuk doğurmak rüyayı gören kişinin bozulmamış temiz ahlakını daha da ileri noktalara taşıyacağını ifade eder. Rüyada yara görmek genel anlamda rüya sahibinin helal para kazanmak için verdiği yaşam mücadelesi ve zengin olmak için çektiği zorlukları simgelerken yaraların yeniden ortaya çıkması aslında sizin bu konulara bir ara verdiğinizi ancak yeniden mücadeleye başladığınızı anlatmaktadır. Rüyada pansuman görmek, birine pansuman yapıldığını görmek tanıdığınız sağlık sorunlarının düzeleceğine delalet ederken pansuman yaptırmak ya da kendine pansuman yapılması ise ciddi bir hastalığa yakalanmayacağına işaret eder. Birine pansuman yapmak rüyayı görenin çevresindeki birine bir iyilik yapacağına alamet eder.

“Rüyada Pansuman Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir arkadaşım tarafından sol koluma iki tane küçük makas saplandigini gördüm, makaslardan birini çıkarıyorlar diğer makas kolumun içinde kayboluyor, daha sonra pansuman yapıyorlar ama dikis atmıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir