Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Panter Görmek

Rüyada panter görmek neye işaret eder?

İyi günler, çok ilginç bir rüya gördüm. Rüyamda iş yerinde çalışırken bahçede kocaman bir panter olduğunu gördüm, hep birlikte kaçtık. Sonra ertesi gün iş yerinde onu bir daha gördük. Panterin bir kısmı gri bir kısmı turuncuydu. Akabinde bizi eve kadar kovaladı ve evde yakaladı. Bu sırada panterin konuşabildiğini gördüm, beni tehdit etti öldürmeye kalktı, yanımda olan annemi korumak için onunla bayağı bir konuşmaya çalıştım,  ikna ettikten sonra üzerine kapıyı kitleyip kaçtım. Sonra bu olayı rüya zannedip dini konularda bilgisi olan bir arkadaşımla rüyamda paylaştım. Oysa ki hala rüyadaydım sonra bir sebepten dolayı yine eve döndüm ve panterin olduğu odaya girdim. Panterin yavrusu olduğunu gördüm, oda beni ısırmaya çalışıyordu ama anne panter uyuyordu. Sonra panter tam uyanırken yine fırsatçılığımı kullanıp hızlıca kaçıp kaplanın üstüne kilitledim kapıyı, panter  kapıyı açtığında ben asansöre binmiştim sonra uzaklaştım ve uyandım . yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada panter görmek yorumu

Rüyada panter görmek bekar kişi için güzel bir aşk yaşamaya işaret ederken evliler için evlilik yaşamında heyecanlı yeniliklere delalet eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada panter, sporcu ise başarıya yorumlanmıştır. Panter tarafından kovalanmak işlerin bir süre bozulacağına, sonra kısa sürede düzeleceğine işarettir. Panter tarafından ısırılmak, rüyada panter tarafından ısırıldığını görmek bir maçı, yarışmayı kaybetmeye delalet eder. Panteri avlamak içinde bulunduğunuz mücadeleyi kazanmayı simgeler. Panterle boğuşmak kıyasıya bir mücadeleden sonra berabere kalmaya işarettir. Panterle konuşmak, konuşan panter görmek gören kişinin gerçek yaşamında aklını kullanarak dahi iyi sosyal ilişkiler kurabileceğini temsil eder. Panter yavrusu görmek henüz olgunlaşmamış bir ilişkinin zamanla çok sağlıklı olacağını temsil eder.

“Rüyada Panter Görmek” için bir yanıt

Merhaba rüyamda evime siyah bir panterin zorla girdiğini bana saldırdığını gördüm, bana dokunamadan kapıyı kapattım ve odada kaldı. O arada kangal köpeğim odaya daldı ve panter ile boğuştuğunu gördüm. Rüyam ile yorumlarınızı beklemekteyim, şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir