Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek neye işaret eder?

Mağazada giysi deniyorum. Daha öncede bu rüyayı görmüştüm. Bacakları yırtık siyah bir pantolon var elimde “bu tamir olur mu” diyorum. “Olmaz” diyorlar, Bir de elbise var “onarılmaz” diyorlar. Mağazada da fazla giysi yok. Oradan çıkıp çalıştığım iş yerine gidiyorum. İş arkadaşlarım var nöbet tutuyorum. Bir otobüse biniyorum Üniversiteden arkadaşımı ve iş yerinden arkadaşımı görüyorum. Yanımda oğlum da var Elimde havuç ve muz var. Oğluma vermeyi düşünürken iş arkadaşım havucu alıyor.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Ruh haliniz :karışık

Rüyada pantolon görmek neye yorulur?

Rüyanızda gördüğünüz yırtık pantolon ve elbise amaçlarınıza ulaşmada kimi engeller olduğunu ve bu yüzden kimi gecikmeler yaşadığınızı işaret etmektedir. Rüyada havuç görmek berekete işaret eder. İş arkadaşınızın havucu alması elde edeceğiniz bereket ve bolluğu çevrenizle paylaşacağınızı gösterir.

Rüyada pantolon görmek daha çok pantolonun rengi, kumaşı ve durumu ile açıklanmakla birlikte genel anlamda erkekler için şansı, mutluluğu veya huzurunun artmasına vesile olacak güzel gelişmeler yaşamasına delalet ederken kadınlar için kendisine büyük kazançlar sağlayacak bir yatırım yapmaya veya bir işe adım atmaya işaret eder. Rüyada pantolon giymek rüya sahibi kişinin işlerinin açılmasına, satışların artmasına, kazancının çoğalmasına veya işinde terfi etmesine ve bu sayede daha fazla gelir elde ederek ailesinin geçiminde bolluk yaşamaya rivayet edilir. Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek keder ve üzüntü olarak yorumlanır. Güzel ve yün pantolon iyiye yorumlanır. Hayatta mutluluk, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyada kot pantolon, kumaş pantolon, yün pantolon aynı anlamları taşır.

“Rüyada Pantolon Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sarı pantolon görmek
Eşimin beni aldattigini ogrendim ve o gece bir ruya gordum, ruyamda esim sari kareli pantalon ve mavi göomlek giymis, karsimda duruyordu ve benden su istedi fakat suyu içemedi, puskurttu. “Bu ne berbat su” dedi, hatta bende sudan ictim, kuyu suyu gibi tadi tuzu yoktu yani. Boş bir ev, bir suru cocuklar var ve esimin beraber oldugu kadinda oradaymis, kadina zarar vermek istiyorum, agliyorum agliyorum ama nasil aglamak, hickira hickira sessizce, cok kotu oldum o anda da uyandim kizimi okula hazirlamak icin. Bana yardimci olursaniz sevinirim.

Rüyada biri tarafından aldatılmak Allah ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir