Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada panzer görmek

Rüyada panzer görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda polis oluyordum ve teröristler okul arkadaşlarımı rehin alıyorlardı, okulun etrafını panzerler ile tamamen çevirmiştik, ben panzerden çıkıp “siz arkadan gidin, ben tepeye çıkacağım” diyordum, tepe ise çok yüksekti sonunda çıkmıştım, elime dürbünlü tüfeğimi aldım ve ateş ettim, tek başıma 4 veya 5 tane terörist öldürmüştüm ama sadece 1 kere ateş etmiştim ve sonra uyandım, bu rüya ne anlama gelir?

Rüyada panzer görmek yorumu

Selami merhaba, Rüyada polis olduğunu görmüş olman aslında senin memur olmak arzusu taşıdığını, devlette görev almayı veya devlet yönetiminde sorumluluk üstlenmeyi istediğini temsil etmektedir. Arkadaşlarını rehin alan teröristler ise bir hayal kırıklığını yaşadığını göstermektedir.

Rüyada panzer görmek uyanık olmak ve dikkat anlamına gelirken bazı durumlarda bencilliğe delalet eder. Bu rüya aynı zamanda bir arkadaşa küsmek veya sevgiliden ayrılmaya işaret eder.

Rüyanın en ilginç yanı tek atışta yani bir kurşunla 4 yada 5 tane teröristi öldürmendir. Gerçek yaşamda absürt ve aynı zamanda komik olan bu durumun rüyada görülmesi kişinin yaşadığı iç çatışmanın bir patlama seviye geldiğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir