Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Papağan Gibi Konuşan Kuş Görmek

Rüyada papağan gibi konuşan kuş neye işarettir?

Rüyamda bir kaç arkadaşımla birlikte çok güzel yeşilliklerin arasında bir yere çıkmışız, ben onlardan ayrı bir yerde telefonla konuşuyorum sonra yere oturup, sonra üzerimde bir şey gezindiğini görüyorum bir bakıyorum sol elime iki tane birbirinden farklı renkli kuşlar konmuş, biri papağan gibi konuşan “abla” diyen bir kuş (abla de diyorum öyle diyor ), diğeri güvercin ama renkli puantiyeli bir güvercin, açık gri renkli. Kuşları ilk arkadaşlarım fark ediyor, benden uzaktalar ancak kuşlar onlara gitmiyor, benimle gelip sürekli çevremde uçuşuyorlar. Bana bu rüyanın yorumunu acilen yaparsanız çok sevinirim. 18 yaşında bekar bayanım.

Rüyada papağan gibi konuşan kuş görmek yorumu

Rüyada konuşan hayvan görmek, Hayvanların rüyada konuştuğunu görmek, insanın doğa üstü bir kabiliyetini ve süper gücünü temsil eder, onun bize vermek istediği mesaj, akıl ve zeka sahibi olmayı belirtir. Rüyada konuşan hayvanın başka bir yorumu ise başarmak istediğiniz herhangi bir konuda gerekli potansiyele sahip olduğunuzu gösterir.
Rüyada güvercin görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar.

“Rüyada Papağan Gibi Konuşan Kuş Görmek” için 2 yanıt

Selamlar, akşam gördüğüm rüya çok ilginçti, isterseniz hemen anlatayım. Yükseklerden sarı renkte sultan papağanı geldi elime kondu ve kafese attım ondan sonra bir tane daha geldi onuda kafese koydum ve ardından insan gibi birbirine sımsıkı sarılarak öpüstüler ve ciflestiler o anda ve ardından bişey sordum onlarda bana biz birbirimizi çok seviyoruz dedi ama dişi kuşun gözleri çok güzeldi vede sürmeliydi

Rüyamda 7 tane papağan evde duvarda duruyorlardi ve bir tanesi kafama konup beni gagalamaya basladi. Bunun anlami nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir