Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek neye delalettir?

Rüyamda papağan gördüm, evimin balkonlarını yıkarken iki tane sultan papağanı buldum . Onları kucağıma alıp kafese sokmaya çalışıyorum, bizim papağanımızın yanına koyuyorum ama çok büyük geliyorlar zor sığıyorlar. Ayrıca benim kayınpederim 6 gün önce vefat etti. Rüyamda bana baş sağlığına gelen insanların yanında uyuyorum. Rüyamın yorumu nedir çok merak ediyorum.teşekkürler.

Rüyada papağan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada papağan görmekRüyada papağan görmek size iletilen bir mesajın yolda olduğunu ya da yakında bir dedikodu duyacağınızı temsil eder. Konuşan papağan görmek ya da bir papağanla konuşmak elinizdeki kimi bilgileri başkalarıyla paylaşma konusunda bir kez daha düşünmeniz gerektiğini, sonradan pişman olacağınız şeyler söylememek gerektiğini tavsiye eder. Papağan almak rüyayı gören kişinin gizli korkuları veya insanlara güvensizliği yüzünden hayattan izole olmaması tam tersine daha iyi ilişkiler kurup, güvenilir dostluklara imza atması gerektiğini, kendini daha korunaklı diye eve kapatmaması gerektiğini anlatırken kişinin sahip olduğu deneyimlerin bunları çözmeye yeterli olduğunu anlatır. Ölü papağan veya bir papağanın öldüğünü görmek sıkı çalışma ve yaşamı basitleştiren bir yol seçerek sona erdiğini düşündüğünüz bazı güzel şeylere yeniden kavuşacağınıza işaret eder. Bu rüya belki de size uyanık hayatınız da sona eren şeyin hakkınızda hayırlı olabileceğini de işaret edebilir.  Rüyada yavru papağan, papağan yavrusu görmek uyanık hayatında bir kişinin kendini ifade etmekte zorlandığını ve buna karşılık o kişinin sizinle alay ettiğini düşündüğünüzü temsil eder. Halbuki o kişi elinde olmadan konuşmanızı tekrarlamış idi.

“Rüyada Papağan Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda kafeste çok sayıda kuş vardı fakat biri çok dikkatimi çekmişti, araştırdığımda sultan papağanı olduğunu öğrendim, bütün kuşlar ayrı ayrı kafesteydiler, tabi o kuş da ama onu gördüğüm zaman çok fazla dikkatimi çekmişti ve ona baka kaldım, bunun anlamı nedir acaba merak ediyorum?

Maria merhaba, Rüya tabirleri rüyada papağan görmeyi, yakında bir mesaj alacağınızı gösterirken, papağanın kafeste olması ise duygularını açıklamaktan çekinmemek gerektiğini, bu mesajdan sonra düşüncelerinizi açık açık anlatmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bunu yapmazsanız kendinizi hapsedilmiş olarak hissedebilirsiniz manası taşımaktadır.

Rüyamda papağanımın pencereden kactigini gordum, yakalamak icin bahceye çıktığımda bahcedeki nar agacina kondugunu ve agacta rengarenk bir sürü kus olduğunu yuvalarını filan gördüm, hepsi civil civildi. Papaganimda oradaydi cok iyiydi ama kuyrugu kopmustu. Yakalamaya çalıştım eve girmesini sagladik kardeşimle, eve girdiginde kuyrugu duzelmisti eskisi gibi uzun ve guzeldi.

Esra merhaba, bir kuşun kafesinden kaçtığını görmek günlük yaşamda isteklerinizi serbestçe gerçekleştirme hayallerinin yakında yerine geleceğini simgeler, bakınız kuş rüya tabiri sayfası. Rüyada nar ağacı görmek rüyayı gören kişinin halk arasında sözüne sadık, güvenilen ve saygı duyulan birisi olduğuna delalet eder.

Merhabalar, ben rüyamda rahle üzerinde açılmış bir kuranı kerim gördüm. Üzerinde papağan vardı bir ayağı bir sağ sayfasında diğeri sol sayfasındaydı ve tam ortasından yem yiyordu. Anlamını merak ettim yanıtlarsanız sevinirim. iyi günler. yaş 27 bekar işim: kurumsal bir firmada yönetici, ruh halim : şuan evlilik aşamasındayım.

Rüyamda bir pencere önünde büyük bir papağan görüyorum. Daha sonra da birkaç küçük kuş bana doğru uçmaya başladı. Kafamı omzumu gagalamaya çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir