Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek neye delalettir?

Rüyada papatya görmekRüyamda üzerlerinde Allah yazısı bulunan bir sürü papatya gördüm. Papatya çiçeklerinin üzerinde Arapça Allah yazısı gördüm, annem ve kardeşimde yanımdaydı, ben anneme “anne bak burada Allah yazıyor” diyordum, annem ise “hani orada Allah yazmıyor” diyordu. Daha sonra annem Allah yazısının farkına varıyordu fakat pek umursamıyordu. Rüyanın anlamını çok merak ediyorum, şimdiden teşekkürler

Kimden: ebru
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:15
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: Arapça yazı, Allah yazısı

Rüyada papatya görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili Ebru. Gördüğün çok hayırlı bir rüya olup, Rüyada Arapça Allah yazısı görmek, en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu gösterir. Allah ismi, Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olup tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adıdır. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüyayı görenlerin huzur bulduğu, uyandıklarında kendilerini çok iyi hissettikleri bilinen bir gerçektir. Bütün güzelliklerin seninle olmasını ve çevren ne derse desin içindeki “Allah” sevgisini daima canlı tutmanı temenni ediyorum.

Rüyada papatya görmek rahatlık, huzur, gevşeme, stresten uzaklaşmayı haber verir. Papatyalar aynı zamanda iyi, yardım seven bir insan, kimseyi kırmayan iyi bir arkadaş olarak yorumlanmaktadır. Papatya koklamak, Rüyada papatya kokladığını görmek kimi durumlarda sakinliğinizi korumanız ve sabır göstermeniz gerektiğini ifade eder. Papatya toplamak aşık olacağınıza işarettir. Baharda kırda papatya görmek güzel umut ve hayallerdir. Papatya falı bakmak huzur ve ferahlık özleminizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Allah yazısı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Papatya Görmek” için 3 yanıt

Rüyada Papatya Almak
Rüyamda hiç hoşlanmadığım bir erkek arkadaşımı gördüm. Bu arkadaşım bana en sevdiğim çiceği yani bir buket papatya veriyordu, bu ne anlama gelir?

Gamze selam, rüyada sevmediğin arkadaşını görmek aşk hayatında mutluluk, iş hayatında başarı konularında olumsuzluk yaşamanıza neden olan kimi durumları simgeler, sinirlerinize hakim olmanız gerektiğine tabir edilir, bakınız rüyada arkadaş sayfası. Rüyada buket görmek sanıldığının aksine ayrılık habercisidir. Rüyada buket almak yeni bir ilişki düşündüğünüzü, istediğinizi anlatır.

Arkadasim ruyasinda beni gormus, elimde papatya demeti varmiş. Abisi de “Hatice kendi gibi iyi biriyle evlenecek” demis. Arkadasim beni papatyali gormus elimde papatya varmis yani bu ne anlama geliyor merak ettim yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir