Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Papayı Öldürmek

Rüyada papayı öldürmek neye işaret eder?

Merhaba, yaşım 22, cinsiyet erkek, esnafım, bekarım. ben 3 üncü defadır aynı rüyayı görüyorum. Rüyamda hıristiyanların dini lideri papayı, yaşadığı yere gizli bir şekilde girip, jiletle uyurken boğazını keserek öldürüyorum. Sonra fazlasıyla maceralı bir şekilde kaçıp kurtuluyorum. Bir anlam veremedim bu rüyaya. Çünkü hıristiyan düşmanı değilim. Ayrıca şiddet içeren filmler izlemem veya oyunlar oynamam. Silah düşkünlüğüm falanda yok. Yorumlarsanız sevinirim. Rüyanın unsurları : papayı öldürmek, papayı öldürdüğünü görmek, hıristiyan, dini lider, jiletle boğaz kesmek, insan öldürmek, şiddet içeren film, Silah düşkünlüğü.

Rüyada papayı öldürdüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamda kuşkulu bir iş yaptığınızı veya sonunu göremediğiniz bir şey yapmaktan endişe duyduğunuzu ifade etmektedir. Öte yandan bu rüya hakkında papayı görmek ve rüyada cinayet görmek sayfaları ilginizi çekebilir.

“Rüyada Papayı Öldürmek” için bir yanıt

rüyamda papanın öldüğünü ve cenaze töreninde bulunduğumu gördüm.Aslında biz papayı sevmeyiz ama ne kadar güzel bir şekilde uğurlanıyor,belkide Allah ın sevdiği bir kuldur diye düşündüm.. İnternetten çok araştırmama rağmen papayı ölü görmenin ve töreninde bulunmanın anlamını bulamadım.Yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir