Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Papaz Ve Kilise Görmek

Rüyada papaz ve kilise görmek ne demektir?

Rüyamda kuzenimle bir kiliseye gidiyoruz. Kuzenim kiliseye girerken kapalı gidelim diyor, kiliseden içeri zili çalarak giriyoruz, papaz kapıyı açıyor, yanımda kuzenim ve küçük kızı var. Papaz bize İngilizce bir şeyler okuyor, ben bir kitaptan takip ederken kuzenimde sorular soruyor. Bunun manası nedir.

Rüyada papaz ve kilise görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, işlediğiniz bir günah nedeniyle oldukça üzgün, pişman olduğunuzu bu günah yüzünden ağladığınızı veya ağlayacağını ifade etmektedir.

Rüyada kilise görmek bilime ve ağlamaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bilim alanında ilerleyeceğine, büyük başarılara imza atacağına ve bu üstün başarılar sayesinde tüm insanların itibarını kazanacağına, mutluluk gözyaşları dökeceğine rivayet edilir. Rüyada kiliseye gitmek veya bir kiliseye girmek bekar kişi için, evlilik, evliler için ise çocuk sahibi olmak veya evladından hayırlı davranışlar görmek anlamına gelir.

Rüyada papaz görmek rüyayı gören kişinin günah işlemekte olduğunu gösterir ve günahtan uzak durmak için dikkat etmesi gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.

“Rüyada Papaz Ve Kilise Görmek” için 4 yanıt

Rüyada kilisede cenaze görmek neye işarettir
Ben Umut, yaşım 18. Rüyamda kilisede bir cenaze ve arkasında isa motifli haç ve papaz dua okuyor bende onlar gibi davranıyorum ve sonra cenaze gömülürken teslis yapıyorum sonra kiliseye gidip papaza beni hristiyan yap diyorum.

Rüyada kilise görmek bilime ve ağlamaya yorumlanır.
Rüyada cenaze görmek, cenaze merasimi, cenaze töreni görmek, gerçek yaşamda değişimi ifade eder.
Rüyada papaz görmek günah işlemek anlamına gelir. Günahtan uzak durmanız gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.
Rüyada din değiştirmek, din değiştirdiğini görmek problemlerinizin çözüleceğine olan inancınıza işaret eder. Ayrıca hayattaki değişimlere karşı olan uyumunuzu gösterir.

Selam, ben Özgür, 27 yaşındayım ve evliyim, eşim hamile. Rüyamda büyükadaya gitmistik, oradaki kiliseye girdim sonra papazla konusuyordum, ciktim 2 sefer tekrar girdim, bu sefer onunla dua ediyordum ve onun soylediklerini tekrar ediyordum, bana kabul et diye tekrarliyordu, bende icinden “allahim affet, yalanda olsa dinimi degiseceğim” diyerek papaza “kabul etim” dedim “evet” diyerek devam ettik, sonra beni kiliseden cikardi “yoluna devam et” dedi.

Özgür merhaba, öncelikle rüyada kiliseye gitmek, rüyada papaz görmek sayfalarını okumanızı rica ediyorum. Rüyanız bir bütün olarak ele alındığında iç dünyanda fırtınalar koptuğunu ve yaşamının manevi yönünde bazı arayışlarda olduğunu anlatmakta, yakın bir zamanda arayışların tamamlandığında huzur ve mutluluğa kavuşacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir