Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada papyon görmek

Rüyada papyon görmek neye delalet eder?

Sevdiğim erkek rüyamda lüks bir mekanda büyük bir beyaz örtülü masada oturuyordu ve üstünde damatların giydiği smokin vardı, bembeyaz papyon takmıştı, saçları yapılı öyle yakışıklı ve çok mutlu görünüyordu ve Konya’ya gitmişti. Ben sanal fotoğrafını gördüm, rüyam bu kadar, sonsuz teşekkürler ve saygılar, başarılar. 21, Kadın, Bekar, Serbest meslek.

Rüyada papyon görmek yorumu

Rüyada papyon görmekDeğerli arkadaşım, rüyanda sevdiğin erkeği görmen senin gerçek hayatta kendinle barışık olduğunu, mutlu olmayı ve mutlu etmeyi bildiğini ve bunu hak ettiğini temsil ederken, lüks mekanda oturması onun tutkularına hakim olması gerektiğini temsil etmekte beyaz örtülü masa ise sonunda nasıl bir aydınlık geleceğe kavuşacağını anlatmaktadır. Rüyada smokin görmek rüyayı gören kişinin hayatında büyük bir değişikliği işaret eder. Bu değişiklik iş hayatında ilerleme terfi veya başka bir işe geçme olabileceği gibi özel hayatında yeni bir duruma işaret olabilir.

Rüyada papyon kravat görmek rüyayı gören kişinin otorite ve sempati dengesini iyi kurduğunu ifade eder. Rüyada papyon takmak kişinin sosyal yaşamında ilerlemeyi, yeni bir çevreye girmeyi ve yeni insanlarlar atanışmayı temsil eder. Bir başkasının papyon taktığını görmek rüya sahibinin sosyal konularda kavuşmayı çok arzuladığı bir dileğinin gerçekleşeceğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir