Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak neye işarettir?

Merhabalar. Rüyada para almakBen rüyamda 4 5 katlı bir binanın en yüksek katındayım. Yanımda bir sürü tanımadığım insanlar vardı. Alt katlardan yangın çıkmış, dumanları üst katları sarıyordu. Yangın üst katlara da sıçramıştı. Herkes korku içerisindeydi. Bende çok korkuyordum ve de yangında yanmamak için kendini yere attım. Hiçbir şeyim yoktu ama yüzüm kan içerisindeydi.

Bir lokantanın lavabosuna yüzümü yıkamak için girdim. Oradaki görevli bana para sorduğunda paramın olmadığını söyledim vede bana bozuk para verdi. Lavaboya girmek üzereyken içeriden çıplak kadın çıktı bende oradan uzaklaştım. İnsanlar marketlerde bol bol erzak alıyorlardı. Yangında birçok yaralı vardı. (Hatırladıklarım bu kadar yorumlarsanız sevinirim)

Name: hülya
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:24
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:sakin
Subject: yangın
Anahtar kelimeler: yangın, yüksek yerden kendini yere atmak, kan, bozuk para, çıplak kadın, bol erzak

Rüyada para almak yorumu

Hülya merhaba,

Rüyanızın ana unsuru yangın görmek, çıplak kadın görmek ve birinden para almaktadır. Ancak ana ve gizli şifre paradadır.

Rüyada gördüğünüz yangın, üzücü bir haber alınacağınız temsil etmektedir. Yüzünü yıkamak için dahi olsa lokantaya girmeniz bir duygusal açlığı ifade ederken, gördüğünüz çıplak kadın gerçek yaşamanızda merak ettiğiniz kimi şeyler olduğunu ve gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı içinde olduğunuzu temsil etmektedir.

Rüyada para almak, birinden para aldığını görmek, hırs, güç ve öz güven eksikliği olduğunu göstermektedir.

“Rüyada Para Almak” için 5 yanıt

Rüyam da babamdan çok fazla bankaya para yatirilmiş gördüm ve yatirdiği paranin dekontlarini aliyordum sizce bu ne anlamina geliyor?

Rüyada birinden para aldığını görmek
Rüyamda birisinden para almak için bir yere gidiyorum, kucağımda 3-4 yaşlarında bir çocuk var, çocuğun saçları uzun, kıvırcık, çocuk beni çok seviyor, sımsıkı sarılıyor, dönen koltuklarda oturuyoruz, çocukla bir ileri bir geri koltukla kayıyoruz, çocuk çok gülüyor.
Birden masanın altından su geliyor, adam dükkanı yıkıyormuş, ben hemen kalkıyorum, yerdeki yolluk gibi bir halı vardı onu birde paspası kaldırıyorum, hatırlayamadığım bir kaç bir şey daha var, hepsini kaldırıyorum, onlar ıslanmıyor ama benim hatırlamadığım bir şeyim ıslanıyor.
Neyse adam senetleri hazırlatıyor, o sırada eşimle çocuğun annesi geliyor, o kadın benim kaynanam imiş ama genç, ben adamla konuşurken kaynanam bana pantolonumu gösteriyor, kumaş pantolon yeni ütüsü falan çok güzel ama pantolonu ters giymişim, neyse bizim adamda daha önceden senetlerimiz varmış adam onları çıkarıyor, birden adamın evinde oluyoruz, ev son derece güzel en son teknoloji elektirikli aletler var ,adamın telefonu çalıyor, adam telefonu açıyor, öyle bir teknoloji ki aynadan saat görünüyor, neyse adam sakallı orta yaşlı birisi yanında bir sürü çalışanı var, eşimi başka bir odaya alıyorlar, eşimin kucağında çocukta eşimle gidiyor, eşimi orada dövüyorlar, sonra eşimle çocuk odadan çıkıyor çocuğun saçları kısacık kesilmiş, eşimin yanakları kıpkırmızı olmuş.

Rüyanızdaki olaylar yorumlanmayacak derecede karışık, bu durum kafanızın fazlasıyla karışık olduğunu göstermektedir.

Rüyada babadan para almak
Ruyamda kendi yasadigim bir yere gidiyorum. İceri girdigimde bir suru arkadasim ve babam uyuyor. Sonra arkadaslarimdan bir tanesi benim geldigimi goruyor ve babami uyandiriyor ve babamda uzerinde dinazor kostumu ile bana cebinde ne kadar para varsa veriyor, bu para sanki oradaki herkese hediye olarak verilmis gibi ve diger arkadaslarimda onlarda paralarini veriyor.
Ruyam boyle bitiyor. Ruh halim evliyim ama cok sevdigim bir kadin var, baska ulkede bu kadin ile birlikte olmayi cok istiyorum. Onunda benimde para problemlerimiz cok fazla, benim ayrica evliligim bitme noktasinda.
35, Erkek, Evli, Çalışıyor

Selam, gördüğünüz rüya aslında rüyaların bilimsel tanımına “rüyalar kişinin ruh halinin uykudaki yansımasını gösterir” tam olarak uyan bir örnektir.
Rüyada para almak, birinden para aldığını görmek, hırs, güç ve öz güven eksikliği olduğunu gösterir. Bakınız rüyada para görmek açıklaması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir