Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Biriktirmek

Rüyada para biriktirmek neye çıkar?

Rüyamda evimizde benim odamdaydık. Naylonun içinde epeyce fazla kağıt para vardı. Paraları ben biriktirmiştim. Kız kardeşim bu paraları çalmak istedi. Bende buna mani olmak istedim “bu paraları ben biriktirdim, sen nasıl çalarsın” dedim. Kanepede iki deste kadar daha para vardı, onları çalmadı, sinirlendim bağırdım. Sonra kendimi evdeki başka hırsızı yere yatırmış üstüne eğilmiş buldum. Onada bağırarak “söyle sen ne kadar çaldın” dedim. Hırsız cevap vermedi, sustu. Hırsızın üstünde siyaha yakın füme renginde dar gömlek vardı. Genç bir adamdı. 0 hırsız meğerse babamın gençliği imiş. Rüyam burada bitti.

Başka tabir sitelerinde siyah gömlek giymek yaşlılar için eşinin ölmesi ve uzun süre yas zamanı diyordu. Bu durumda anneme kötü bir şey mi olacak. Allah Korusun. Sizin tasviriniz benim için çok önemli. İnanın bunu okuyunca çok kötü oldum. Çok korktum. Hayırlara çıkar inşallah. Lütfen cevap verin. Ben size ve sitenize güveniyorum. Saygılarımla

Rüyada para biriktirdiğini görmek yorumu

Gül merhaba, öncelikle bir şeyi açıklamak istiyorum. Dikkat ederseniz internet tam bir bilgi çöplüğü olmuş durumda, bu durumda bizlere düşen bu bilgilerden iyi, doğru, faydalı olanlarını seçmek. Şu anda binlerce rüya tabiri sitesi var bunların %99.9 u kopya, çalma, palavra siteler. İçlerinde ciddi site sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Dolayısıyla o okuduklarınızı ciddiye almayın. Bizim yazdıklarımızla da sakın amel işlemeyin ve rüyaların kişinin ruh halinin yansıması olduğunu unutmayın. Siz gerçek hayatta mutluysanız, umutluysanız çiçek, güneş, bebek, tatil görürsünüz ya da tersi olarak mutsuz, karamsar iseniz olumsuz şeyler görürsünüz.

Rüyanızın ana teması para olup bu konuda detaylı açıklama rüyada kağıt para görmek rüya analizi sayfasında yer almaktadır, lütfen ziyaret ederek dikkatlice inceleyin. Rüyada para biriktirmek rüya sahibinin gelecek hakkındaki endişelerinin farkında olduğunu ve ileri ki zamanlarda güçlü olmak, kimseye muhtaç olmamak ve sıkıntı çekmemek için bugünden hazırlık yaptığını gösterir. Kardeşinin bu paraları çalmak istemesi büyük ihtimalle gelecek hakkında bazı konularda aynı fikirde olmadığınızı simgelemektedir.

Rüyada hırsız birini görmek gerçek yaşamda bir takım düşman, rakip ya da sizi çekemeyen, kıskananlar olduğunu gösterir onlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini tavsiye eder. Rüyada hırsız yakalamak rüya sahibinin içinde olduğu kaotik durumdan kurtulup, kendisi hakkında negatif şeyle düşünen birilerine karşı galip geleceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir