Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Bulduğunu Görmek

Rüyada para bulmak ne delalet eder?

Selam, ruyamda ailemle ablam ve annem vardi baskasi varmıydi pek hatırlamıyorum belki bir ablam daha olabilir. Bir yere dogru misafirlige veya derse gidiyorum ben cunki okul bahcesiydi ve kameralar vardi. İceri girmeden yerde kum var hafif boyle tepe şeklinde duruyordu ve ustunde metal para gordum aldim. sonra daha fazla oldugunu fark ettim ve aldim kumuda eselemeye başladım altinda bir sürü vardi Almanya’da olduğum icin euro metalleriydi ve bir kac tanede bir tl metalleri vardı.

Neyse en son birde kese vardi onuda aldım ve iki kucuk anahtarda cıktı kumdan ama onlari almadim ve sanki hayal meyal sandık varmiydi etrafta hatirlamak güç.  neyse yukari ciktik bir tanidiga ayrica bana ders veren bir hoca. Orada o kadin hoca yanımda otururken ben keseyi araladim ve kagit paralari hafif cıkardim saymak istedim ama yabanci paraydi ve yuklu sayilar olmasi lazimdi. Hocamda onlar euro olarak baya eder dedi ve ben bisiy demeden cebime soktum. Sonra bilmiyorum ne oldu birisi bir adamdi iste parayi almamak gerek falan dedi baskasinindir haram olur falan dedi ve benim de kafamda dank etti ve onayladim bir anfa boş bulunup aldigimi düşünmeden ,soyledim. Ruyam buydu anlami varsa sevinirim.

Rüyada para bulduğunu görmek neye yorulur?

Rüyada para bulmak, para bulduğunu görmek gerçek yaşamınızda sevgi eksikliği yaşadığınızı ifade eder. İçinizde kabul edilmesi umutsuz gibi görünen bir ilişkinin düşündüğünüzün aksine gerçekleşme ihtimalinin olduğunu belirtir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Para Bulduğunu Görmek” için 5 yanıt

Nuray selam, rüyada para bulmak ( ya da herhangi bir başka eylem, olay ) rüyadaki diğer unsurlarla bir arada değerlendirilerek açıklanır. Genel anlamda rüyada para bulmak, para bulduğunu görmek gerçek yaşamınızda sevgi eksikliği yaşadığınızı ifade eder. İçinizde kabul edilmesi umutsuz gibi görünen bir ilişkinin düşündüğünüzün aksine gerçekleşme ihtimalinin olduğunu belirtir.

Rüyada kitap arasında para bulmak
Rüyamda hatırladığım şey elimde bir kitap olduğuydu. İçini açtığımda içerisinden katlanmış para buluyordum. Yanlış anımsamıyorsam “ne ara koydum bunu, iyi ki koymuşum” falan diye düşünüyordum. Bir anda iki kişi ile bir evde oturduğumu gördüm. kalktım ve ayakkabılarımı giyip çıktım. Az ilerde yerde bir kaç madeni para gördüm, toplamaya başladım. Ardından oval altın paralar gördüm üzerinde 1 rakamı yazan. Şaşırdım bu altın değildir diye düşündüm. Onları da toplamaya başladım 3-5 altın para, 5-10 1 tl lik madeni parayı topladım.
40, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, kaygılı, yorgun, yalnız

Rüyada para bulmak genel itibariyle reel yaşamda içinde bulunulan sevgi eksikliği, sevilme ihtiyacını temsil ederken aynı zamanda umutsuz gibi görünen bir ilişkinin düşündüğünüzün aksine gerçekleşme ihtimalinin olduğunu belirtir.
Ancak sizin rüyanızda detaylar var ve kitap sayfaları arasında para bulunması aradığınız şeylere kavuşmak için daha güçlü olmak gerektiğini ve bunun için yeni bir şeyler yapmak gerektiğini ( kendini geliştirmek, öğrenmek, ilerlemek anlamında)anlatmaktadır.
Bulduğunuz bozuk paralar iş ya da özel yaşamınızda yaşadığınız bazı sorunların etkisinden hemen çıkmak gerektiğini işaret ederken altın para ise dedikodu ve boş lafların geçtiği ortamlardan, kişilerden uzak durmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyamda kitap arasında katlı para buldum, böyle anfi gibi bir yerde gizliden almaya çalışıyorum, almamda gerekiyor diye düşünüyorum, acaba ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir