Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak neye işarettir?

Gerçek hayatta da birlikte olduğum sevgilimle birlikte bir etkinlikten çıkıyormuşuz ve hava karanlıkmış. Herkesin gittiği yoldan değil de daha tenha ama aynı zamanda daha kısa olan yoldan gitmeye karar vermişiz. Sonra benim karşıma 8-9 yaşlarında bana bir şey satmaya çalışan bir çocuk gelmiş ancak ben onu geri çevirmişim. Çocuk bana bıçakla saldırmaya kalkıyor ve oradan kaçıyoruz. Sonra önümüze daha büyük olan 16-17 yaşlarında bir başka çocuk daha çıkıyormuş ve bu çocuk da bu sefer bana şırıngalı iğneyle saldırıyormuş.

Sevgilim beni çocukların elinden kurtarmaya çalışıyormuş ama nafile. Sonra ev diye tahmin ettiğim bir yerin kapısına kadar geliyormuşuz, kapı açıkmış ama bana şırıngalı iğneyle saldırmaya devam eden çocuk yüzünden içeri giremiyor muşuz. Bu sırada sevgilim, sağ baş parmağımı iğnesini saplamak için tutan çocuktan beni kurtarmaya çalışıyormuş. Nasıl oluyorsa onlardan kurtulup eve girmişiz, bu sırada sevgilim “eyvah soyulduk, çocuklardan biri paralarımı çalmış” diyormuş. Bu sırada ben zaten kan ter içinde uyanıyorum.

İsim / Takma ad : Paradox
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz :Korku
Anahtar kelime : Saldırı,şırıngalı iğne.

Rüyada para çaldırmak neye yorulur?

Paradox merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında kimi korkular, endişelerin olduğunu ve kendini güvende hissetme arzunu simgelemektedir. Bu korkulardan uzaklaşmanın çarelerini araştırmalısın. Rüyada para çaldırmak, rüyada para çaldırdığını görmek herkesten saklamaya özen gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Para Çaldırmak” için 2 yanıt

Halanın para çaldığını görmek
Öncelikle ruh halimden bahsedeyim; geçmişimde yaşadığım bazı hadiselerden dolayı pişmanlık yaşıyorum. Benim halam gerçek hayatta tarikatçıdır. Rüyamda ise benim bir hesabım varmış içinde de bana yatırılan para varmış ama ben bunu seneler sonra öğreniyorum. Sonra hesabımdan parayı çekmek için gittiğimde paranın başkası tarafından alındığını ve bazı detaylara dikkat ettiğimde halamın çaldığını anlıyorum. Sonra anneme arattırıyorum ve “parayı ben çalmadım” diyor ama kanıtlar onu gösteriyor. Bu neye işaret?

Çağla merhaba, rüyada paranın çalan halanın gerçek hayatta tarikatçı olmasının rüyanın anlamına bir etkisi olup olmadığı konusunda bir şey diyemem. Rüyanın ana teması para kaybetmek (çaldırmak) ve bunu yapanın bir yakının olmasıdır. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada para çaldırdığını görmek kişinin bir sırrının açığa çıkma korkusu yaşadığını işaret eder. Bu kişinin yakının biri olması ise rüya sahibinin bu konuda tanıdığı birinin bu saklanan konunun açığa çıkmasına sebep olacağına ya da bunun endişesini yaşadığına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir