Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Çekmek

Rüyada para çekmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda komşum bankamatikten para çekmek istedi ama atm makinesi kağıt para yerine avuç avuç bir sürü bozuk para verdi, makineden avuç dolusu bozuk paralar çıktı, büyüklü küçüklü bozukluklar vardı çoktu. Rüyada para çekmek, bozuk para görmek neye delalet eder.

Rüyada para çekmek neye yorulur?

Rüyada komşu görmek ev yaşamında değişim, çevreyle ihtilaf, söz ve laf işitmek anlamlarını simgeler. Bir takım insanlarla öfkeli ve düşmanca tutum içinde olmaya, ihtilaf ve hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Atm’den para çekmek veya şubeden para çektiğini görmek, gerçek yaşamınızda sonuçsuz çabalar harcadığınızı, enerjinizi gereksiz yere tükettiğinizi simgelerken, finansal konularda kimi tehlikeleri haber verebilir. Bu haberin daha dikkatli ya da daha tutumlu olmak gerektiğine yorulur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Para Çekmek” için 2 yanıt

Dün gece rüyamda işimde yerime eleman alıp beni çıkaracaklarını gördüm ve bir miktar kağıt para elime geçti bankadan cekerek. 20, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Zeynep merhaba,
Görmüş olduğun rüya reel hayatında verdiğin ve yerine getirmediğin bir söz olduğunu, bu yüzden sıkıntı çektiğini, bu sözünü yerine getirdiğinde rahata ereceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir