Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybetmek neye işaret eder?

Rüyamda ailemle denize gittik. Daha sonra dönüşte inip bakkala girdim. Tanıdığım bir bakkaldı. Geceydi. Bir şeyler aldıktan paramı bulamadım, çoğu şeyimi bulamadım, sanki kaybetmemiş de nereye koyduğumu unutmuş gibiydi. O anda bir erkek çocuğu geldi bana abisini bulamadığını söyledi. Yakışıklı bir abisi olduğunu makyaj yaptığını falan anlattı. Çocuğun elinden tutup kumsal gibi bir yerde gezinmeye başladım. Abisini aradık bulamadan da rüya bitti.

17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutsuz düşünceli.

Rüyada para kaybettiğini görmek yorumu

Rüyada aileniz ile denize gitmeniz ailenizde genel bir iyileşme ve üzerinizdeki stresten uzaklaşacağınız bir döneme girdiğinizi işaret ederken rüyada paranı bulamamış olman şu anda bir mutsuzluk yaşadığını ifade etmektedir, çünkü;

Rüyada para kaybetmek, rüyada para kaybettiğini görmek gerçek hayatında mutsuzluk ve gerilemeler yaşadığınızı, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada gördüğün erkek çocuğu reel hayatında güvenebileceğin dostların olduğunu temsil ederken onunla geçen konuşmalar uyanık hayatında romantizm konusunda aradığını bulamadığını anlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Para Kaybetmek” için 2 yanıt

Rüyamda evde sakladığım kağıt parayı kaybettim sonra yıkanmış temiz bir çorap giydim ve o sakladığım para o çorabın içinden çıktı yıpranmıştı yıkandığı için, merak ediyorum tabiri nedir?

Gülizar merhaba,
Rüyada para kaybettiğini görmek, gerçek hayatında mutsuzluk ve gerilemeler yaşadığınızı, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.
Çorap giymeniz yaşamınızda arzu ettiğiniz konfora kavuşmak için sürekli ve yavaş bir hızda hedeflerinize doğru ilerlediğiniz anlamına gelir.
Paranızı yeniden bulmanız içinizde kabul edilmesi umutsuz gibi görünen bir ilişkinin düşündüğünüzün aksine gerçekleşme ihtimalinin olduğunu belirtir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir