Rüyada Para Taşıdığını Görmek

Rüyada para taşıdığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir amcam dükkan açmış. Gelinlik, düğün için mendil falan satılan bir dükkan açmış bende dışarıda durmuşum ailemle konuşuyoruz. Sonra amcam beni çağırıyor, dükkanın arkasına götürüyor, bana bir deste para veriyor, “burada tam elli bin var” diyor “al bunu ablana götür oda diğer amcama götürsün” diyor.

Parayı alıyorum ama nasıl götüreceğimi bilmiyorum, bluzumun altına koyuyorum, olmuyor, sonra bende çorabımın içine koyuyorum sonrada ablama veriyorum. Bunun manası nedir. Ana unsurlar Para, Gelinlik dükkanı, düğün malzemesi, para vermek, para almak, desteyle para, bluz, ablaya para vermek.

Rüyada para taşıdığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada para taşımak hayatta şimdiye kadarki yaptığınız işlerde veya elde ettiğiniz ilerlemede kendinizi daima güvensiz hissettiğinizin işaretidir. Bu çoğu zaman kendinizi başkalarıyla kıyaslama sonucu ortaya çıkan durumdur. Bu güven eksikliği yüzünden kendinize inşa ettiğiniz koruyucu bir bariyer ya da duygusal bir duvarı artık yıkmanın, engeli kaldırmanın zamanı geldi şeklinde yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda harcama konusunda dikkatli olun, paranızı korumak gerektiğini unutmayın şeklinde de tabir edilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir