Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek neye işaret eder?

Bu yıl üniversite için sınava gireceğim ve çok az zamanım kaldı ayrıca çok çalışmadığım, için kendimi yetersiz görüyorum. Rüyamda ise okuldan iki arkadaşımla beraber bakkala gittiğimizi gördüm, bakkal iki bölümden oluşuyordu, ben ön tarafa gittim ama kimse yoktu, bunu arkadaşlarıma söylerken sahibi geldi, beni gördüğünü söyledi neyse aldıklarımızı kasaya götürdük ama ben hala bir şeyler alma çabasındayım, derken onlar parayı ödemişlerdi bile, yanlarına çikolata alıp gittim ve ne kadar ödeyeceğimi sordum, “arkadaşına 25 kuruş ver yeter” dedi, bende “olur mu öyle şey” dedim ve baktım ben aldığım yiyeceklerde eksiklik var, ben ayarlamaya çalışırken arkadaşlarım “geç kalıyoruz” diye gittiler, sonra bakkal bana eski para verdi geri verdim aldı, bir tane de kalp şeklinde vardı.

Bakkal çok iyi bir insandı, ayarladıktan sonra koşarak okulun yolunu tuttum, önce gidip bir yerden saate baktım, bu arada yağmur yağıyordu, sonra okula doğru gittim, tam sınıfın kapısına geldiğimde arkadaşlarımı gördüm, onlara yetişmiştim, bunun anlamı nedir?

Rüyada para vermek neye yorulur?

Rüyada para vermek, birisine para verdiğini görmek gerçek yaşamda duygusal durumunuzu yansıtır. Aşka dair sevginize hak ettiği karşılığı almak istediğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Para Vermek” için 4 yanıt

rüyada sevgilimin sabah babam uyandığında babama kağıt para verdiğini gördüm anlamını rica ediyorum.

rüyada parayı birine veriyorum, fakat o kişiyi göremiyorum ama sanki ölen annenme veriyorum gibime geliyot ben görmüyorum yani ne demektir bu ?

rüyamda dedemden ve dayımdan para alarak sevdiğim ama karşılık alamadığım çocuğa verdiğimi gördüm yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir