Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Yatırmak

Rüyada para yatırmak neye delalet eder?

Önce evime bir ünlü geliyor ona bir bardak su  vermemi istiyor, suyu veriyorum, suyunu içtikten sonra teşekkür edip bana tomarla para veriyor, yüzüme bakıp gülümsüyor. Ünlü adamın verdiği parayı hemen bankaya götürmek istiyorum ve bankada para yatırmak için sıramı beklerken , 2 kız yumruk atarak beni dövüyor, bir yere kaçıyorum, bankadaki güvenlik görevlisi kızları dışarı atıyor.

Rüyanın en sonunda arkadaşlarımla asansörden çıkıyorum ve en yakın erkek arkadaşımla sevgili gibi olduğumuzu gördüm

Rüyada para yatırmak neye yorulur?

Rüyada su vermek ya da birisine su verdiğini görmek tanıdığınız, yakınınız olan birinin size gereksinimi olduğunu ve o kişinin ihtiyacını karşılama konusunda ona yardım edeceğini işaret eder. Rüyada tomarla para görmek gerçek yaşamınızda şanslı bir döneme girdiğinizi simgeler. Bu günler yeni yatırım veya şans oyunları oynamak için en güzel dönemdir.

Rüyada şubeye para yatırmak veya atm ye para yatırdığını görmek yaşadığınız maddi kaygıların yersiz olduğunu, kendini güvende hissedecek yeterli imkana sahip olduğunuzu ifade eder. Bu rüya aynı zamanda yeni bir projeye başlamak veya bir yatırım işareti de olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Para Yatırmak” için bir yanıt

Oğluna gül ve para vermek
Selam, oğluma 2 adet kırmızıya kaçan pembe bir gül verdiğimi gördüm ve 2 tane 5 tl para verdim. Sonrada beyaz bir kağıt verdim “bunları oğluna ver” dediler. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir