Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Yırtmak

Rüyada para yırtmak neye işaret eder?

Rüyamda para görüyorum, halamın elinde para yanıyor, bende alıp parayı yırtarak tuvalete atıyorum ve bir anda yırttığım paralar mı yoksa tuvalette bir sürü kaka oluyor, bende elimle bakıyorum paralar ne oldu diye elim hep kaka oluyor.

Rüyada para yırtmak neye yorulur?

Rüyada tuvalet görmek, hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet gereksinimi görmek, rüyada tuvalete girmek,rüyada tuvalete gitmek, üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.

Rüyada para yırtmak, para yırttığını, kendini para yırtarken görmek önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Para Yırtmak” için 5 yanıt

Rüyada yıpranmış para saymak neye delalettir
Rüyamda çok yıpranmış, eskimiş kağıt para sayıyorum. Arkadaşıma borcum varmış 700 lira, parasını istiyor, cebimdeki eskimiş paraları sayıyorum, yeterli mi diye, fakat paralar çok yıpranık, eskimiş olduğundan ayıp olacak diye vermiyorum, o da parasını ısrarla istiyor. Uyandım, gerçek gibi geldi. Bu ne anlama gelir.

Ahmet selam.
Rüyada kağıt para saymanız, kağıt paraları saydığını görmek, reel hayatta başarı işaretidir ve bir işte beklemediğiniz kadar başarılı olacaksınız anlamı taşır, güzel sonuçlanacak bir işe yorumlanır. Ancak paraların yıpranmış olması yapacağınız bir işte sonradan pişman olmamak için işin başında iyi düşünmek gerektiğine yorumlanır.

rümamda okuldan arkadaslara 175 tl magış odeniyordu ama bana 300 tl ödeme yapıldı bi arkadaaım butun 200 tl elimden almaya calışırken para ıkıye bölünde ama paralar bende aldı bende parayı dagıtan arkadasıma bana fazla para verdın dedim be parayı bantlamaya calışıyorduk bu sırada uyandım

Ruyamda babam benden para istiyor, bende babama “para yok” diyorum, sonra bana “yalan soyleme kizim” diyor, bende babama bagirip çağiriyorum. Sonra paralari cebimden çıkartıp yirtiyorum, yüzüne atip küfür ediyorum, sonra “ben hiç gezmeye gitmeyecek miyim” diyorum, “şimdi gezmeye gidecem senin yüzünden gidemiyorum” diyorum ve paralari yirttigima pişman oluyorum.

Elimde bir para var fakat bulanık görüyorum (normalde de gözlerim bozuk) kullanılmayan para mi bu nerenin parası falan derken amann diyip yirtmaya başlıyorum tamamını yirtmadan paraya yakından bakınca 20 euro olduğunu farkediyorum ve şimdi ben 80 lirayı mi yirttim diyip telas yapıyorum . Bu rüyayı da önemli bir sinavim öncesi gördüm acaba ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir