Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Para Yutmak

Rüyada para yutmak ne demektir?

İyi günler sayın admin. Bu sabah rüyamda kaynanamın evine çocukları bıraktıktan sonra dışarı çıktım ki evin önü bir tarafı ayva ağacı ( kocaman kocaman ayvalar – hem ağacın üstü ayva dolu, hem ağacın altı dolu, her taraf sapsarı ayva.) Diğer tarafı da limon ve muz ağacı, Muz sarı ve yeşil renkte idi. limon yine aynı sarı ve büyük limonlar idi, aralarından geçerken eli değnekli genç bir adam geldi ve bana kimsenin bunlardan alamayacağını fakat benim istediğim kadar alabileceğimi söyledi. Bende ayvalardan, limondan ve muzdan biraz aldım. Bu sırada evden çığlıklar geldi, çocuklardan biri para yutmuş, çığlıklar atılıyor bu sırada uyandım. Bu ne demektir?

Bu rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden sağ olun. yavuz, 39, Evli, Çalışıyor, endişeli.

Rüyada para yuttuğunu görmek yorumu

Yavuz merhaba,
Rüyada ayva ağacı görmek Sürekli para gelen bir işe girişmeye yorumlanır. Rüyada üzeri meyve dolu ayva ağacı görmek bolluk, bereket, çok para kazanmak, mal mülk gayrimenkul zenginliği işaretidir.
Rüyada ayva görmek Zor ve uzun bir yolculuğa yorumlanır.

Rüyada limon ağacı görmek Şifa, Sevgili, Eş, Ayrılık anlamlarını simgeler. Sevgilinizden veya Eşinizden ayrılma anlamını ifade eder. Rüyada limon görmek, bazı hayal kırıklıklarına uğradığınızı veya uğrayacağına yorumlanır. Aynı zamanda sarı limon görmek hastalığı işaret eder.

Rüyada muz ağacı görmek büyüme, bereket ve maddi kazanç belirtir. Aynı zamanda şehvet ve cinsellik simgeler. Rüyada muz görmek, cinsel baskı ve özel arzuları simgeler. İstek ve arzularınızın çokluğuna işaret eder, Ancak kendinizi baskı altında hissetmeye, çevrenizden dolayı sıkıntı yaşadığınıza delalet eder.

Rüyada para yutmak veya para yuttuğunu görmek gerçek hayatınızda kendinizi zayıf, savunmasız ve kontrol dışı hissettiğinizi ifade eder. Bu rüya sahip olduğunuz kimi şeyleri kaybetme endişesi taşıdığınızı da işaret edebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir