Rüyada Parasız Kaldığını Görmek

Rüyada parasız kaldığını görmek neye delalet eder?

Selam, bu aralar huzursuz günler geçirmekteyim, iş yerinde büyük sorunlar var, bir kaç aydır maaş almıyoruz, geçen bayramı parasız geçirdik. Bu sıkıntılı günlerde akşam Allahıma dua ederek bu sıkıntıların bitmesi için dua ederek uyudum. Aslında bu aralar uykumda bozuk, borçları, ev kirasını düşünmekten uyumakta zorlanıyorum, kolay kolay uyuyamıyorum. Uykumda da parasız kalmak konusunda rüya gördüm. Parasız ve evsiz kalmışız, ormanlık bir yerde dev gibi ağaçların gölgesinde uyuyorum, gölgesinde uyuduğum ağaca kırmızı, yeşil, sarı karışık renklerde bir kuş konuyor. Bu kuşun ne kuşu olduğunu bilmiyorum, daldan bana 41, 41 diye seslenince uyandım. (rüyamda uyanıyorum).

Sesin geldiği yere baktım, dalda bir kuş ve bana sürekli kırk bir 41 diye sesleniyor. Sonrasını hatırlamıyorum, sabah kalktığımda internette parasız kalmak ve 41 sayısının manasını araştırdım, sitenizi buldum ama bir şey anlayamadım. Rüyam ne demek istiyor. not: 28 yaşındayım, evliyim. Rüyam 41 yaşında rahata kavuşacaksın mı diyor.

Rüyada parasız kalmak nasıl yorumlanır?

Sevgili okurum, Allah yardımcınız olsun, zor bir durum yaşıyorsunuz ve inanın sizin gibi zorluklar içinde olan o kadar çok insan var ki. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamda yaşadıklarınızın bir miktar yansıması olmakla birlikte değerli bilgiler vermektedir. Rüyada parasız kalmak  gerçek dünyada yerinizi kaybetme korkusu gösterir. Rüyada parasız kaldığını görmek aynı zamanda istenilen hedefe ulaşmak için gerekli becerilerinizin eksik olduğunu veya becerilerinizi tam kullanmadığınızı, kullanamadığınızı simgeler.

Rüyada kırk bir sayısı, 41 görmek kutsal bir iş birliği veya ilahi evlilik anlamına gelir. Bana göre rüyanız gerçek hayatta umudunuz kaybetmeyip, Allah’a sığınıp, ona dua edip, ondan yadım istemeniz gerektiğini ve sonunda ilahi bir desteğe kavuşacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir