Rüyada Parasız Kaldığını Görmek

Rüyada parasız kaldığını görmek neye delalet eder?

Selam, bu aralar huzursuz günler geçirmekteyim, iş yerinde büyük sorunlar var, bir kaç aydır maaş almıyoruz, geçen bayramı parasız geçirdik. Bu sıkıntılı günlerde akşam Allahıma dua ederek bu sıkıntıların bitmesi için dua ederek uyudum. Aslında bu aralar uykumda bozuk, borçları, ev kirasını düşünmekten uyumakta zorlanıyorum, kolay kolay uyuyamıyorum. Uykumda da parasız kalmak konusunda rüya gördüm. Parasız ve evsiz kalmışız, ormanlık bir yerde dev gibi ağaçların gölgesinde uyuyorum, gölgesinde uyuduğum ağaca kırmızı, yeşil, sarı karışık renklerde bir kuş konuyor. Bu kuşun ne kuşu olduğunu bilmiyorum, daldan bana 41, 41 diye seslenince uyandım. (rüyamda uyanıyorum).

Sesin geldiği yere baktım, dalda bir kuş ve bana sürekli kırk bir 41 diye sesleniyor. Sonrasını hatırlamıyorum, sabah kalktığımda internette parasız kalmak ve 41 sayısının manasını araştırdım, sitenizi buldum ama bir şey anlayamadım. Rüyam ne demek istiyor. not: 28 yaşındayım, evliyim. Rüyam 41 yaşında rahata kavuşacaksın mı diyor.

Rüyada parasız kalmak nasıl yorumlanır?

Sevgili okurum, Allah yardımcınız olsun, zor bir durum yaşıyorsunuz ve inanın sizin gibi zorluklar içinde olan o kadar çok insan var ki. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamda yaşadıklarınızın bir miktar yansıması olmakla birlikte değerli bilgiler vermektedir. Rüyada parasız kalmak  gerçek dünyada yerinizi kaybetme korkusu gösterir. Rüyada parasız kaldığını görmek aynı zamanda istenilen hedefe ulaşmak için gerekli becerilerinizin eksik olduğunu veya becerilerinizi tam kullanmadığınızı, kullanamadığınızı simgeler.

Rüyada kırk bir sayısı, 41 görmek kutsal bir iş birliği veya ilahi evlilik anlamına gelir. Bana göre rüyanız gerçek hayatta umudunuz kaybetmeyip, Allah’a sığınıp, ona dua edip, ondan yadım istemeniz gerektiğini ve sonunda ilahi bir desteğe kavuşacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Parasız Kaldığını Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Bugün rüyamda bir kadın vardı ama kapalıydı, annemden para istiyordu annemde para bulamıyordu, sonra kuzenim Ebru abla anneme 40 tl verdi yanımda da babam vardı. Sonra kızıl saçlı kadın ama saçları kısaydı açık birisiydi başkası geldi bir anda. Gözlerinin içine baktım bembeyazdı, çok korkunç gözleri vardı, annemde çok telaşlıydı, sonra ben o kızıl saçlı kadına kızdım, kadında bana o bembeyaz gözleriyle sinirli sinirli baktı ve korkarak uyandım. 19, Kadın, ilişki yok, meslek yok.

    1. Gördüğünüz rüya bazı küçük maddi meselelerin sizi çok derin endişelere sürüklediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir