Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Para Ve Cin Görmek

Rüyada para ve cin görmek neye işaret eder?

Rüyamda parasız kalmışım, parasız kaldığımı gördüm. Rüyada bir metro istasyonu görüyorum, bir ucu Türkiye’de bir ucu Çin’de ben çok seviniyorum, “benim bir biletim var ben buna binebilirim” diye, inanılmaz paraya sıkışmışım, adamın biri bana diyor ki “ben sana para veririm” fakat bu adam bu parayı gayri meşru işlerden kazanıyormuş, ben de diyorum ki “harama el uzatmam, ben istemiyorum parayı” bir sürü kadın geliyor, bak ellerine ellerim kor gibi etrafı aydınlatıyor, bana diyorlar ki “ellerine cin girdi”, yanıyor ellerim ama ben yandığını hissetmiyorum, diyorum ki “görünürde yanıyor yoksa benim canım yanmıyor, lamba gibi” diyorum uyanıyorum.

Rüya konusu: metro istasyonu, Türkiye, Çin, paraya sıkışmak, gayri meşru işler, harama el uzatmak. 15 Ocak 2010, 00:57

Rüyada para ve cin görmek yorumu

Rüyanız kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye işaret etmektedir. Ancak arkasından hayal dahi edemeyeceğiniz güzel şeylere kavuşacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Para Ve Cin Görmek” için 2 yanıt

Rüyada birinden para aldığını görmek nasıl yorumlanır
Rüyamda ablam ve ben odada iken babam gelip ablama 200 tl kağıt para veriyor, bana da 185 tl kağıt para verdi.
Babam ablamla bana para verdikten sonra odadan çıkıyor ve odanın yarısı ucu bucağı gözükmeyen bir deniz oluyor ve ben elime bir cüzdan alıyorum cüzdanın içi bir deste para var ve ben elimdeki parayı da o paraların arasına koyuyorum.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Gördüğünüz rüya hayırlı bir rüya olup, babanızın vesile olmasıyla hayatınızda maddi anlamda güzel gelişmeler olacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir