Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Paraşüt Görmek

Rüyada paraşüt görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir arkadaşımla ve kardeşimle paraşüt gibi bir şeyin üzerinde uçuyorduk ama oradan düşmemek için çok büyük çaba sarf ediyorduk, baloncuğun içinden bir iple tutunuyorduk düşmemek için çok çabalıyorduk, yan yanaydık belki düşeriz diye sırtımızda paraşüt çantası vardı. İlk düşen kardeşimdi ama çok çabaladı, paraşütünü açtı ve aşağı süzülerek yavaş yavaş indi.

İkinci düşen en yakın arkadaşım oldu, oda sırtındaki çantadan paraşütü açtı ve aşağı yavaş yavaş indi. Ben ipe adeta sarılmıştım, bayağı bir süre geçti, ellerim kaymaya başladı ve çok acıyordu, aşağıya yaklaşıyordum, en son dayanamayıp bende atladım. Sırtımdaki paraşüt çantasından paraşütümü çıkardım, süzülerek aşağıya indim, yemyeşil bir alanda annem vardı “bu kesin apartmanın üzerine düşer” dedi. Ben kendimi yeşil alana yönlendirdim, tam yaklaştım yeşil alana oradan annem gelip atladı kolumdan çekti ve yeşil alana düştüm. Sonra kardeşim ve arkadaşım yanıma geldi ama sanki gerçekten paraşütten atlamış gibiydim, o olayı gerçekten yaşamıştım. Uyandığımda kolum ve el kaslarımda ağırlık hissediyordum.

Rüyada paraşüt görmenin yorumu

Rüyada paraşüt görmekRüyada paraşüt görmek sizi çevreleyen yaşadığınız ortamda birçok risk ve karmaşa olduğunu simgeler, bu tehlikelerden korunmak için eski bir fikir veya alışkanlığınızı terk etmeniz gerektini ifade eder

Rüyada paraşüt kullanmak veya paraşütle atlamak, atladığını görmek etrafınız tarafından güvenilmez biri olarak algılandığınızı işaret eder. bu rüya aynı zamanda bir gerçeği kavramakta zorlandığını, bir şeylerin kayıp olduğunu düşündüğünüzü de gösterebilir. Rüyasında paraşütle atlamaktan korkmak yaşadığınız gizli korkular yüzünden hal ve tutumlarınızın başkaları tarafından yadırgandığını ve bu durumun sizi rahatsız ettiğini temsil eder. Paraşütle atlayan birilerini görmek kaygısız ve iyimser bir tutum anlamına gelir. Ayrıca güven belirtir ve önünüzdeki zorluklarla mücadeleye girmekten korkmamanız gerektiğini, sorunu çözdüğünüzde kendinizi neredeyse yenilmez hissedeceğinizi anlatır.

“Rüyada Paraşüt Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ben rüyamda ailemi gördüm 4 yıldır onlardan uzaktayım okulum nedeniyle bu yıl bitiyor okulum, babamı paraşütle atlarken gördüm ve babam normalde korkar bu tür şeylerden ona nasıl cesaret ettiğini soruyorum ben de anlamadım bir anda oldu ama çok korktum diyor bana, kardeşim normalde cesaretlidir bir bakıyorum o da yüksek bir binanın tepesine çıkmış atlıyor gayet sakin eğlenir vaziyette . annem o zaten cesaretli babasına çekmiş ben hayatta cesaret edemem diyo , ben de evet ben de sana çekmişim diyorum.
Rüyanın diğer kısmında anneannemin evindeyim yardıma muhtaç bir köpek var çok küçük beyaz ama kir pas içinde ve aç , ona yardım etmek istiyorum bir dilim peynir istiyorum bulunduğum evde kimse oralı olmuyor ben bir parça ekmek bulup onu yetiştirmeye çalışıyorum köpeğe ölmesin diye buluyorum ama yetmiyor çok küçük bir parça sonra gizlice peynir almaya calısıyorum onun için. genelde rüyalarım karmakarışık oluyor ben bile anlatırken zorlanıyorum bir sürü de eksiğim var suan anlatırken . sürekli bu denli rüyalar görmek ne demek ? ben rüyalarımın normal olduğunu düşünmüyorum hatta 2-3 kere gördüğüm bir rüyanın çıktığını fark ettiğimde üzerinden epey zaman geçmişti ama şaşkınlık içindeydim. şimdiden teşekkür ederim

Ruyamda bi kadının çocuklarıyla paraşütle evlerine geldiklerini izledim sanki paraşüt araba niyetine kullanılan sıradan bişeymiş gibi bi durum vardı ..birde ben deneyeyim dedim ve otobüs niyetine kullanılan paraşütün yanına geldim . bulunduğum yer çok yüksek olduğu için korkmaya başladım ve gözlerimi kapatayım demişim ..orda başka bi kadın da bende gözlerimi kapatıp gidicem dedi bana ..gözlerimi kapatarak gittim indim..
sonra hava kararmaya başladı ama tek biyer bi bölge öğle gibi güneşliydi hava iyice karardı oraya hala güneş ışığı yansıyor..herkes neden böyle olduğunu çok garipsediklerini söyleşiyorlar kendi aralarında bende biliyormuşum ve yüksek sesle kendi kendime güneş öteki uctan … olduğu için oraya yansıyor demişim (sölediğim cümleyi tam olarak hatırlamıyorum) evli çocuksuz 23 yaşındayım ..cevabınızı bekliyor teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir