Rüyada Paraşüt Görmek

Rüyada paraşüt görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir arkadaşımla ve kardeşimle paraşüt gibi bir şeyin üzerinde uçuyorduk ama oradan düşmemek için çok büyük çaba sarf ediyorduk, baloncuğun içinden bir iple tutunuyorduk düşmemek için çok çabalıyorduk, yan yanaydık belki düşeriz diye sırtımızda paraşüt çantası vardı. İlk düşen kardeşimdi ama çok çabaladı, paraşütünü açtı ve aşağı süzülerek yavaş yavaş indi.

İkinci düşen en yakın arkadaşım oldu, oda sırtındaki çantadan paraşütü açtı ve aşağı yavaş yavaş indi. Ben ipe adeta sarılmıştım, bayağı bir süre geçti, ellerim kaymaya başladı ve çok acıyordu, aşağıya yaklaşıyordum, en son dayanamayıp bende atladım. Sırtımdaki paraşüt çantasından paraşütümü çıkardım, süzülerek aşağıya indim, yemyeşil bir alanda annem vardı “bu kesin apartmanın üzerine düşer” dedi. Ben kendimi yeşil alana yönlendirdim, tam yaklaştım yeşil alana oradan annem gelip atladı kolumdan çekti ve yeşil alana düştüm. Sonra kardeşim ve arkadaşım yanıma geldi ama sanki gerçekten paraşütten atlamış gibiydim, o olayı gerçekten yaşamıştım. Uyandığımda kolum ve el kaslarımda ağırlık hissediyordum.

Rüyada paraşüt görmenin yorumu

Rüyada paraşüt görmekRüyada paraşüt görmek sizi çevreleyen yaşadığınız ortamda birçok risk ve karmaşa olduğunu simgeler, bu tehlikelerden korunmak için eski bir fikir veya alışkanlığınızı terk etmeniz gerektini ifade eder

Rüyada paraşüt kullanmak veya paraşütle atlamak, atladığını görmek etrafınız tarafından güvenilmez biri olarak algılandığınızı işaret eder. bu rüya aynı zamanda bir gerçeği kavramakta zorlandığını, bir şeylerin kayıp olduğunu düşündüğünüzü de gösterebilir. Rüyasında paraşütle atlamaktan korkmak yaşadığınız gizli korkular yüzünden hal ve tutumlarınızın başkaları tarafından yadırgandığını ve bu durumun sizi rahatsız ettiğini temsil eder. Paraşütle atlayan birilerini görmek kaygısız ve iyimser bir tutum anlamına gelir. Ayrıca güven belirtir ve önünüzdeki zorluklarla mücadeleye girmekten korkmamanız gerektiğini, sorunu çözdüğünüzde kendinizi neredeyse yenilmez hissedeceğinizi anlatır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir