Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Paraşüt İle Uçtuğunu Görmek

Rüyada paraşüt ile uçmak neye çıkar?

Merhaba, mail adresinizi internet uzerinde rüya yorumları olarak aratirken budum. Kafami karistiran bir rüya var yardımci olabilirseniz memnun olurum. Adım Cavit, 30 yasindayim, evli 2 çocuk babasiyim, muhendisim, yurtdisinda çalışıyorum. Ruyamda vadi gibi bir yerdeyim, ogle saatleri gibi tahminen. Sag yanımda akan bir nehir var ve hava ruzgarli. Cevreme biraz bakindiktan sonra yerde sarı paketle kapli bir parasut goruyorum. Tereddut etmeden paketi acip parasutu giyip, güçlü bir ruzgar gelmesini bekliyorum. Cevreme biraz bakindiktan sonra daha önce atlamis fakat başarılı olmamis atlayicilari goruyrum. Buna aldiris etmeden korkmadan daha önce parasutten atlamis gibi ruzgari beklemeye devam ediyorum. Beklenen ruzgar geliyor, nehrin kenarindan (yerden) parasutle kalkip ucmaya basliyorum.

Akan suyun ilerede yuksek bir selaleden dokulup devam ettiğini goruyorum. Manzaraya heyecanla bakarken parasutu daha önce kullanmadigim aklima geliyor biraz heyecan yapiyorum. Sonra parasut sol tarafa bugday tarlalarinin olduğu yone ceviriyorum ve bugday tarlasina bakarken sakinlesiyorum. Havadayken uyaniyorum. Bunun ne gibi bir anlami olabilir? Internet uzerinde arastirdim ama saglikli sonuclar yok, yardımci olabilirseniz memnun olurum.

Not : Onemi var mi bilmiyorum, grip olduğum için ruhen yorgun ve bitkinim.

Rüyada paraşütle uçtuğunu görmek tabiri

Cavit merhaba, rüyada nehir görmek başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız.

Rüyada paraşüt görmek sizi çevreleyen yaşadığınız ortamda birçok risk ve karmaşa olduğunu simgeler, bu tehlikelerden korunmak için eski bir fikir veya alışkanlığınızı terk etmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada paraşüt kullanmak veya paraşütle atlamak, atladığını görmek etrafınız tarafından güvenilmez biri olarak algılandığınızı işaret eder

Rüyada rüzgar görmek yeni olaylara, yeniliklere ve iş hayatındaki başarıya işaret eder. Rüyada havada kuş gibi uçtuğunu görmek, yere yukarıdan baktığını görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Sonuçta iyidir.

Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayi ifade eder, simdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif dusuncelerinizden kurtuldugunuzu ifade eder, bu rüya aynı zamanda başarmak istediginiz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Eger selale berrak ve temiz ise yeni bir hayata baslamayi, yeni baslangiclara, çocuk sahibi olmaya veya hayatinizdaki yeniliklere delalet eder.

Rüyada buğday görmek dirilişi, reenkarnasyon ve bereketi simgeler. Rüyada tarla görmek, bolluk, bereket, çok para, karlı iş anlamına gelir.

Bu bilgiler ışığında rüyanızın pozitif mesaj verdiği söylenebilir. Gerçek yaşamınızda bulunduğunuz ortamda kimi riskler veya karmaşa olduğunu ancak kendi gayretinizle bunları aşacağınızı, başarıya ulaşacağınızı simgelemektedir. Rüyanızın önemli mesajlarından biri çevreniz tarafından nasıl algılandığına dikkat etmeniz ve içinizdeki kimi bastırılmış duygularınızı serbest bırakmanız gerektiğidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Paraşüt İle Uçtuğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada havada uçtuğunu görmek neye işarettir
Rüyamda kuş gibi uçtuğumu gördüm
Ben gökyüzüne ne zaman çıktığımı bilmeden, manzarayı izleyerek korkmadan, rahatça, yanımda bir adamla uçuyorum.
Sonra adam beni yere indiriyor, kendisi tekrar uçuyor, ben de onun arkasından gökyüzüne bakıyorum.
Kimden: şeyma
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:13
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: uçmak

Rüyada uçmak, özellikle çocukluk ve gençlik yıllarında daha çok görülen bir rüyadır, kanatsız uçtuğunu görmek genellikle iyiye yorumlanır, güzel rüyalardır.
Havada kuş gibi uçtuğunu görmek, yere yukarıdan baktığını görmek, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, bazı yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir