Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Paraşütle Uçtuğunu Görmek

Rüyada paraşütle uçmak neye işarettir?

Rüyamda paraşüte benzer bir aletle uçuyoruz. Ben kardeşim ve 4 arkadaşım. Ön tarafta 3 kişi arka tarafta 3 kişi oturuyoruz. önde oturan kız arkadaşımı arkasında oturan arkadaşım şaka maksatlı ayağıyla itiyor ve kız arkadaşım aşağıya düşüyor.

Sonra aşağıya indiğimizde öldüğünü görüyoruz. sonra bir evde cenazesi yıkanıyor benim arkam dönük bakamıyorum. Bir an için baktığımda bana gülümsüyor. Diğer insanların sakin, kendimin ise sürekli ağladığını görüyorum. Ayrıca ölen arkadaşım rüyamda da gerçek hayatta da hamile. Teşekkür ederim. Bekar – Bayan – 27 yaşındayım

Rüyada paraşütle uçtuğunu görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya, içinde bulunduğunuz ortamlarda birçok risk veya karmaşa olduğunu simgelemekte bu tehlikelerden korunmak için sahip olduğunuz bir fikir veya alışkanlığınızı terk etmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyanız önemli bir rüyadır ve dikkate almanızda yarar vardır. Lütfen bulunduğunuz ortamı gözden geçirip potansiyel tehlikeleri inceleyip, ona göre tedbir alınız.

Rüyada uçmak, rüyasında uçtuğunu görmek hakkında detaylı bilgiyi uçmak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Paraşütle Uçtuğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyada damdan dama uçmak
Damda oğlum ile dolaşır iken inmek ister iken oğlum benden önce davranıp hızla yükseklerden damdan dama uçarak sağ salim yere indi. Ben ise cesaret edemedim hızla damdan dama koşarak emniyetli bir şekilde inmeye çalışıyordum. Damlarda bolca çamaşır ipleri vardı. İplerden zor ilerliyordum.inemeden birileri geldi ve uyandım.
Hastanede kemoterapi iğnesi yapılacak iken hata yaptıklarını bildirdim ve hatalı teşhis ve tedaviden kurtuldum. Uzun saçlarım ve sakallarımı da kurtarmıştım. Bir bay ve bayan sağlık personeli ile muhatap oldum.
Bir başka rüyamda oldukça yüksek bahçe duvarı ile çevrili arsada bir kaç kişi ile muhatap oldum. Satan kişi pişman olmuş gibiydi. Arsayı ben ya da bir yakınım almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir