Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Parçalamak

Rüyada bir şey parçalamak neye çıkar?

Rüyada evimde kuru tezekler vardı, nereden ve niçin geldiğini bilmiyorum ama sanki doğalgaz  kesilirse yakıp ısınırız diye getirmiş olabiliriz. Tezeklerden birini parçaladım ve parçaladığım bölümden bir miktarını bisküvi gibi yedim, anlamı ne acaba?

Rüyada bir şey parçaladığını görmek yorumu

Ayhan selam, lütfen hakkınızda bilgi verin, örneğin bu çok değerli bir rüyaya benziyor ama detay olmadığı için sağlıklı açıklanamaz. Anladığım kadarıyla erkeksiniz ve şehirde yaşıyorsunuz, bunlar dışında bilgi yok.

Rüyada tezek görmek çok önemli bir rüya olup rüyayı gören insanın şu anda önemli bir gelecek korkusu yaşadığını, yarına güvenle bakamadığını anlatır aynı zamanda rüya sahibine daha tutumlu olması gerektiğini gelecek kaygısının yaşamını olumsuz etkilemesine izin vermemesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada bir şeyi parçalamak aslında direkt olarak görülen ya da parçalanan nesneyle açıklanır ve et parçalamak, odun parçalamak gibi özel  durumların rüya tabiri sayfasına bakmak gerekir. Ancak gerçek hayatta olmayan, yapılmayan bir paralama eylemi ya da bir şeyi parçaladığını görmek (örneğin sizin tezekleri bisküvi şeklinde parçalara ayırmanız) gerçek hayatınızda düşme, geriye gidiş ve bazı kayıplar olduğunu gösterir.

Çok ilginç bir şekilde hem tezek görmek hem de onları parçalamak aynı yönde mesaj vermekte, bu iki unsurun aynı noktayı işaret etmesi anlamı güçlendirmektedir. Belki de kazancınız her geçen gün / yıl düşüyor, bun kaygısını yaşıyorsunuz. Son kısım ise en ilginç olan bölüm, parçalanmış tezekleri bisküvi gibi yemek ki bu çok iyi şeylere işaret olup hastaysanız şifa bulacağınıza, borcunuz varsa borçtan kurtulmaya, maddi rahatlamaya delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir