Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Parçalanmış Hayvanlar Görmek

Rüyada parçalanmış hayvanlar ne demektir?

Merhaba, Rüyamda bir sürü parcalanmıs fare gibi küçük hayvanlar goruyorum yerde, uzerlerine basmamak için ayaklarımı cekiyorum ama her taraftalar. Nereye basacagimi sasiriyorum. Kimisinin kafası kimisinin vücudu parcalanmıstı. 22. 05. 2012 / 16:07 tarihinde gönderilmiş

Rüyada parçalanmış hayvanlar görmek yorumu

Merhaba, rüyanız iç dünyanızı yansıtmakta olup, içinde bulunduğunuz vicdan muhasebesini simgelemektedir. Gördüğünüz rüya yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğinizi de gösterebilir.

Gerçek yaşamda fare denince akla hemen veba hastalığı, lağım ve kanalizasyon, pislik, hastalık gelirken, fare aynı zamanda hırsızlık, asalaklık ve değersizlik gelmektedir. Bu düşünce çoğu zaman doğrudur. Rüyada fare görmek işte bu tanımların benzeri durumlara yorumlanır. Rüyada fare ölüsü görmek, ölmüş fare, bir farenin öldüğünü görmek insanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır. Rüyada ölü fare görmek yorumunda en önemli mesaj ise yapmanız gerekenleri yapıp bu vicdan azabından bir an önce kurtulup aynı şeyi tekrarlamamaktır şeklinde tabir edilir.

“Rüyada Parçalanmış Hayvanlar Görmek” için 2 yanıt

3 arkadaş mezarlığa giderken kesik ve derisi soyulmuş hayvan başları görüyoruz. Korkup kaçıyoruz eve geliyoruz ve aynı hayvan başlarını evin merdivenlerınde de görüyoruz bir de kocaman öküz başı var.

Ebru selam, gördüğünüz rüya göründüğü kadar korkutucu anlam taşımamakta ve şu anda yaşadığınız vicdan muhasebesini tamamladıktan sonra hayırlı gelişmelerin sizi beklediğini göstermekte, mal sahibi olmaya ve menfaate elde etmeye işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir