Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Parçalanmış Ölüler Görmek

Rüyada parçalanmış ölüler görmek neye işaret eder?

Rüyamda hayvanlar insanlara saldırıyormuş, saldırdıklarını görmüyorum ama saldırı sonrası görüntü fena. Yerlerde genellikle kafaları parçalanmış, gözleri çıkmış ölüler yatıyor, sağda solda kafa göz parçaları var. Hava aydınlık, etraf sessiz, ölülerin üzerinde hep aynı giysi, beyaz gömlek siyah takım elbise ve genellikle erkekler.

Bir yere balık etinden dev heykeller yapılıyor, yetkililer hayvanları durdurmak için yapmış güya ama daha çok tahrik oluyorlar ve saldırıyorlar. Artık son saldırıdan sonra herkes ufak tefek eşyalarını çantalarına atıyor ve evlerimizi terk ediyoruz.

Şu anda evliyim ama rüyamda annemlerle yaşadığımı görüyorum, arada eşimde var, rüyamda yanımda ama yaşadığımız yer annemlerin eviymiş. kan yoktu. Çok rahatsız edici bir rüyaydı bir türlü aydınlanacak bir yorum bulamadım. ilgilenirseniz çok memnun olurum, teşekkürler.

Rüyada parçalanmış ölüler görmek neye işaret eder?

Hatice merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda büyük bir hayal kırıklığı yaşadığınızı ve bundan kaynaklanan karamsar duygu ve düşüncelerin hayatınızı alt üst ettiğini, biran önce bu durumdan çıkmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada hayvanların insanlara saldırdığını görmek  reel hayatınızda büyük bir öfke krizi içinde olduğunuzu, öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmek gerektiğini temsil eder. Detaylı bilgi için lütfen rüyada hayvan görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada heykel görmek daha az paraya, fakat daha zevkli bir şekilde çalışacağınız bir işe gireceksiniz demektir. Rüyada parçalanmış ölüler görmek aslında sizin uyanık hayatınızda bir duygusal travma yaşadığınızı, sizi çok üzen bir durumun etkisinden çıkamadığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir