Rüyada Pardesü Görmek

Rüyada pardesü görmek neye delalet eder?

Rüyada pardesü görmekRüyamda ablam koyu yeşil renkte bir pardesü dikiyor, omuzlarına metal koyuyor. Daha sonra bana “sen giy, bakalım nasıl duracak” diyor. Pardesüyü ben giyiyorum, benim daha önceden giydiğim çok açık yeşil renkli bir pardüse oluyor ve bana çok yakışıyor.

Kimden: semiha
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:38
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: pardesü

Rüyada pardesü giymek nasıl yorumlanır?

Semiha merhaba,

Rüyada pardesü görmek, pardesü giymek hayatın zararlarından korunmak için tedbirler almanız gerektiğini ifade eder.

Rüyanız, gerçek yaşamda ablanızın huzur bulmak, huzurlu yaşamak, hayatın zararlarından korunmak için çaba sarf ettiğini simgelerken, pardesüyü sizin de giymeniz, ablanızın sizi de düşündüğünü anlatmaktadır.

Rüyada pardesü giymek, pardesü giydiğini görmek, sığınmaya , korunmaya ve nazara delalettir.

Pardesü giymiş birini görmek, hayatta her türlü gelişmeye, beklenmeyen değişikliklere karşı her zaman hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır

Rüyada pardesü almak veye satın almak için pardesü bakmak, tehlikelere karşı sorun çıkmadan önceden tedbir alıp zarar görmemek gerektiğini gösterir.

Rüyada siyah ya da koyu renkli pardesü görmek, kendinden emin olmak , hakkınızda yapılan dedikodu ve çekiştirmeden etkilenmemek yönünüz olduğunu gösterirken, beyaz veya açık renk pardesü görmek ise sizi yıpratmak için söylenen sözlerden olumsuz etkileneceğine delalet eder.

Rüyada sıcak havada pardesü giymek, gereksiz korkular yaşamaya, sıcak havada pardesü giyen birisini görmek, sizi korkutarak bir konuda sizi yanıltmaya çalışacak insanlara işaret eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir