Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyordum, mutfakta oturuyordum, birazcık karanlıktı annesiyle bir şeyler konuşuyorduk, sanki eski sevgili olduğumuzu bilmiyordu. Eski sevgilimin annesini hayatımda hiç görmedim ama rüyamda annesiydi, bana hep bir şeylerden bahsediyordu, neden hiç konuşmuyorsunuz gibi, eski sevgilimde salonda oturuyordu.

Eski sevgilim beni görünce yüzünü asıp dışarı çıkmak için ayakkabılarını giydi, elinde kırmızı dikdörtgen bir parfüm şişesi vardı, annesine verdi, annesi bana “neden bana böyle bir şey verdi” diye sorup “parfüm şişesini bana neden verdiğini sor” dedi, gidip sorduğumda hiç bir şey demedi. Bu ne demek? Ela.

Rüyada parfüm görmek neye yorulur?

Ela selam, rüyanızın ana mesajı eski sevgiliyi görmek ve dikdörtgen parfüm şişesidir. Eski sevgilin konusunda geniş açıklamayı rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Eski sevgilinin parfüm şişesini annesine vermesi, büyük ihtimalle geçmişte duygularını sana tam ve doğru olarak aktaramadığını, kendini iyi ifade edemediğini simgelemektedir. Bunu bir ders olarak dikkate almak gerekmektedir.

Rüyada parfüm görmek yeni bir aşk yaşamak ya da bir sevgi bağını güçlendirecek kimi gelişmeleri ifade eder. Parfüm sürmek, parfüm sürdüğünü görmek, sevginizi, aşkınızı güçlendirmek için daha fazla çaba göstermeniz gerektiğini simgeler. Parfüm hediye etmek sevginizi göstermek, sadakatinizi ispatlamak için önemli bir gayret gösterdiğinizi ve sonunda başarılı olacağınızı işaret eder. Parfüm almak, parfüm aldığını görmek karşınızdaki kişinin duygu ve düşünlerini yeteri kadar anlamadığınızı ya da onu dinlemediğini temsil eder.

Parfüm kokusu görmek, parfüm koklamak, parfüm kokusu almak geçmişi simgeler. Hoşa giden güzel bir parfüm kokusu güzel anıları, hoşa gitmeye kötü bir parfüm kokusu ise kötü anıları simgeler. Rüyada deodorant görmek veya deodorant kullanmak iç gücünüzü ve yeteneğinizi zararlı ve yıkıcı davranışlardan kurtulmak için kullanmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Parfüm Görmek” için 4 yanıt

ruyamda arkadasimin evindeyim ve icerisi cok sicak (bana gore). Arkadasim beni odasina goturup parfüm siselerini gosteriyor. Parfumleri satamadigi icin benim birkacini almami istiyor. Ben de “kullandigim parfumden varsa alirim” diyorm ama pahali oldugu icin almiyorum. Ruyanin yorumunu rica ediyorum. Tesekkurler.

Eski iş yerindeyim ve patronum yanağımı sıkıyordu ancak muhasebeci kızı kıskandırmak için, sonra eski patronumla bizim eve giriyoruz kendisi odaya giriyor ve parfüm sıkıyor. Bende lavaboya gidip aynaya bakıyorum, yüzüm çok güzel ancak koltuk altımda biraz kıl vardı. Diğer odaya giriyorum halamın oğlu uyuyordu, sonra patronumun yanına gittiğimde odada halalarım vardı, bende bağırdım çünkü patronum gitmişti. Sonra halalarım biri yemek diğeri tatlı yapıyordu tatlı hamurdandı. Rüyamı yorumladığınız için teşekkür ederim. 23, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

BayanPembe merhaba,
Bu kez rüyanıza yorum yapmayacağım daha önemli şeyler söyleyeceğim.
Gördüğünüz rüyaların tamamı eski patronunuz hakkında ve bu sanki zihninizde adeta takıntı olmuş gibi görünüyor. Bu durumda görülen rüyalar yorumlanabilir değerli rüyalar sınıfına girmez. Bir an önce eski patronunuzu aklınızdan çıkarıp, normal hayata dönmelisiniz aksi takdirde hem bu tür rüyaları sürekli görmeye devam eder hem de ruh sağlığınızı kaybedersiniz. Kendi başınıza bu durumdan çıkamazsanız bir uzman doktor desteği almaktan çekinmeyin.
Not: gönderdiğiniz rüya teknik sebeplerle tarafımdan editlenerek yayınlamış, bazı isimler ve cümleler çıkarılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir