Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Parfüm Hediye Etmek

Rüyada parfüm hediye etmek ne demek?

Merhaba. Yaşım 24 ve erkeğim.

Rüyamda babaannem otobüsle bir yolculuğa gidecek. Ben onu sokakta karşılaşıyorum ve o ayaktayken ayakkabılarını giydiriyorum. Sonra babam geliyor yanımıza. Babaannemi otobüse bindiriyorum ve o bana bir parfüm hediye ediyor. Sonra ben de biniyorum otobüse. En öne oturuyorum. Yolculuk başlıyor ve çok dar bir yola giriyor otobüs. Mecburen duruyor. Dururken de bir evin uydu antenini kırıyor. Rüyam burada son buluyor. Açıklar mısınız. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada parfüm hediye etmek tabiri

Rüyanız karşınızdaki kişileri anlamadığınızı veya dikkatle onları dinlemediğinizi ve bu yüzden bazı sorunlar yaşadığınızı, belki de onların kalbini kırdığınızı işaret etmektedir. Unsurları incelemek gerekirse;

Rüyada babaanneyi görmek genel olarak güçlü aile bağlarına, uzun ve sağlıklı ömre, işlerin yolunda gitmesine, durumu bozuk olan bir kişinin yaşamının düzen girmesine, maddi sıkıntı çeken birisi için alacağı bir maddi destek ile maddi durumunun iyileşip borçlarını ödeyeceğine ve arkasından ummadığı zenginliğe kavuşacağına, hasta bir insanın sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada otobüse binmek bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Rüyada parfüm görmek yeni bir aşk yaşamak ya da bir sevgi bağını güçlendirecek kimi gelişmeleri ifade eder. Rüyada parfüm hediye etmek sevginizi göstermek, sadakatinizi ispatlamak için önemli bir gayret gösterdiğinizi ve sonunda başarılı olacağınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir