Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Parfüm Kokusu Görmek

Rüyada parfüm kokusu görmek neye işaret eder?

Rüyamda evin kapısında eşikte duruyorum. Bahar adında çok sevdiğim bir arkadaşım var. O da karşımda durmuş konuşuyoruz. Ben süslenmişim püslenmişim, saçımı da yapmışım. Saçlarım kabarık ama güzel görünüyor. Parfüm sıkmışım çok güzel kokusu var ama çok fazla sıktığım için bütün sokak parfüm kokuyor. Ben farkında değilim ama arkadaşım ne çok parfüm sıkmışsın diyor. Kimse yaklaşamaz senin yanına böyle, güvensiz hissederler kendilerini senin yanında diyor. Gerçekten mi diye şaşırıyorum.

Daha sonra bir kafe görüyorum. Dışarıda masalar var. Bir masa görüyorum ayakları suyun içinde duruyor. Bir gün yemeğe gelelim buraya diyoruz. Yanımda annem ve ablam var sanırım. Evimizde bir kalabalık var. Bahar’ın annesini görüyorum, üstünde beyaz bir elbise var. Bahar da oradaydı ama birden kayboluyor. Suna’ya soruyorum nereye gitti diye. Börek verdin mi ona diyor. Unuttum diyorum. Ondan gitmiştir kız, karnı açtı diyor.

Daha sonra yanımda kız arkadaşlarımı görüyorum. Film izliyecekmişiz birlikte. Biri Bahar diğeri Ece adında çok yakın iki arkadaşım. Bir kaç tane de çok yakın olmayan arkadaşım var. Bir yokuşun basında duruyoruz hep birlikte. Bahar daha aşağıda duruyor bizden. Nereye gidiyorsun ama olmaz diyorum. O yokuş aşağı kayıyor. Yol sanki dönerek kayılan kayaklar gibi iniyor aşağıya. Aşağıda çok iri yarı kaslı görünen genç bir adam var yanında. Öyle tiplerden hoşlanıyormuş. Biz de iniyoruz yanına. indiğimizde adam yoktu. Biz film hakkında konuşuyorduk birlikte. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüya ayrıntıları: süslenmek, saçını yapmak, kabarık saç, parfüm sıkmak, kafe, evde kalabalık , beyaz elbise, Film izlemek, yokuşun başında durmak, iri yarı erkek, kaslı adam

Rüyada parfüm kokusu görmek neye yorulur?

Rüyanız dış görünüşünüz, beğenilme duygularınız konularında endişeleriniz olduğunu, kendine güven sorunu yaşadığınızı ifade etmektedir. Rüyada parfüm kokusu duymak veya hissetmek rüyayı gören kişini gerçek hayatında daha fazla etkilemek, kontrolü altına almak istediği kişiye karşı daha faklı yaklaşımlarda bulunması gerektiğini temsil eder. Dilerseniz rüyada koku görmek sayfasını ziyaret edip daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

“Rüyada Parfüm Kokusu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bana herkes “çok parfüm sıkmışsın, fazla kokmuşsun” diyordu, bu ne demek? yorumlar misiniz?

Gördüğünüz rüya sevginizi, aşkınızı güçlendirmek için abartılı davranışlarda bulunduğunuzu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir