Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Park Görmek

Rüyada park görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir park gördüm, sevgilimle bilmediğim herhangi bir parkta oturuyorduk, tekrar bir servis gibi bir şey durdu karşı tarafta, bir baktım eski sevgilim indi, tekrar oralarda vakit geçirdi tabi yanında ailesi vardı. Tekrar bu ablasıyla yan yana kaldı, ben nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama gittim yanına benden neden ayrıldığının sebebi sordum, çünkü ayrılmamıza herhangi bir sebep yoktu, tekrar nasıl olduğunu hatırlamıyorum sarıldık.

Sonra elimi tutmaya başladı tekrar yanağımdan öptü beni, sonra hiç bir şey yokmuş gibi diğer sevgilimin yanına gittik, tanıştırdım, sonrada uyandım, çok kötü oldum. İçimden “sevmek böyle bir duyguymuş demek ki” diye geçirdim. Bunun anlamı nedir?

Rüyada park görmek neye yorumlanır?

Rüyada park görmekRüyada park görmek yorgunluk belirtisi olup, dinlenme ihtiyacını gösterir, güzel bir tatile gitme, bulunduğu ortamdan uzaklaşma, dinlenme olarak yorumlanır. Rüyada parkta oturmak bir süredir sonuçlanması beklediğiniz bir işinizin yakında sonlanacağını simgelerken, parkta oturduğunu görmek bu sayede rahata kavuşacağınızı gösterir. Parkta oynamak sanıldığının aksine üzüntü işaretidir. Parkta oyun oynamak bir arkadaşınıza çok üzüleceksiniz ve belkide onun için ağlayacaksınız anlamına gelir. Rüyada parkta yürümek, yürüyüş yaptığını görmek veya koşmak sıkıntıların sona ermesini, huzurlu bir döneme girildiğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda sağlık ve huzur işaretidir. Kapalı park kapısı görmek ve bu yüzden parka girememek önemli bir fırsatı kaçırmak anlamına gelir. Rüyanın devamında gelişen olaylar için lütfen eski sevgilini rüyada görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Park Görmek” için 3 yanıt

Ben 24 yasında bir bayanım eski sevgilimden ayrilali iki yıl oldu, rüyamda telefon ile beni arayıp buluşmak istedi, onunla buluştuk, birlikte gezdik, bir park vardı parkta öptü beni.
Daha sonra ayrıldık ertesi gün aradığımda aramız gözüktü bende gel helaleselim dedim fakat gelmedi yorumlarmisinız

Rüyada eski sevgili ile karşılaşmak, eski sevgiliyle karşılaştığını görmek Karşı cins ile tanışmak, iletişim konularında problemler yaşadığınızı ya da şu anki ilişkinizde bazı sorunlar yaşadığınızı simgeler.

Sevgilim kızıyla bankta oturuyor ve kızı benı istemiyor o kadından uzak duracaksın baba diyor bırakacaksın diyor park yeşillikler için birden uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir