Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Parka Gitmek

Rüyada parka gitmek neye işarettir?

Arkadaşlarımla parka gidiyorduk. Uzun zamandır görmediğim ilkokul arkadaşımı görüyordum. Bana gazoz ikram ediyordu bende senin gazozundan içmem sen içine tükürmüşsün deyip şakalaşıyordum. Sonra çok yakın olmadığım sadece birkaç kere aynı yerde bulunduğumuz insanlarla oturuyorken annemler parka geliyordu. Bu arada apartmanımızda komşumuzun mevludü oluyordu. Annemle babam o hocadan bana mevlüt okutmak istiyorlardı. Bu yıl sınava gireceğim için yardımı olur diye düşünmüşlerdi. Üzerimizden renkli uçaklar geçiyordu. Uçaklar tam bizim üzerimize bomba bırakıyordu. 4-5 tane bomba düştü yanıma ama bir şey olmamıştı bana. Annemler korkup bizi eve götürüyordu. Tam giderken apartmanın girişinde annemler komşuyla konuşurken kardeşim duvardan atlayıp bombadan yıkılmış evlerin parçalarını atıyordu. Yapma canımı acıtıyorsun dediğimde atmaya devam ediyordu. Besmele getirip etraftakilerden de yardım istedim . Daha sonra tanımadığım bir adam da atmaya başladı. Kardeşime dua okudukça yapmak istemiyorum ama yapıyorum diyordu. Daha sonra uyandım. Medeni hal: bekar, Yaş:18, İş:öğrenci, Ruh hali: normal bir gün geçirmiştim ailemle.

Rüyada parka gittiğini görmek tabiri

Bahar selam, rüyanı okuduğunda parka gitmek, ilkokul arkadaşını görmek, gazoz içmek, hoca görmek, mevlüt okutmak, renkli uçaklar, bomba görmek, uçaklardan bomba atılması yani bombalanmak, yıkılmış evler, besmele çekmek, yardım istemek, dua okumak gibi birbiri ile alakasız pek çok olay geçtiğini sende göreceksin. Bir rüyada temel bir unsur olmadan bu şekilde pek çok olay geçer, unsur bulunursa bu rüya rüya sahibinin kafasının bazı sebeplerle çok karışık olduğunu, berrak düşünemediğini gösterir. Lütfen bunun bilincinde ol ve paniği bırakıp olayları daha sakin bir şekilde analiz etmeyi başar. Dua, sabır ve gayretle bunu başarabilirsin.

Rüyaya başlığını veren rüyada parka gittiğini görmek ise yorgunluk işaretidir ve rüya sahibinin dinlenmeye ihtiyacı olduğunu gösterir. Bu konuda rüyada park görmek rüya tabiri sayfası ilgini çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir