Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Parke Görmek

Rüyada parke görmek neye delalettir?

Rüyada parke görmekMerhaba. Öncelikle koltuk altlarından çöpleri süpürdüğümü görüyorum. Sonra diğer koltuğun altında parkenin kenarlarından kumları dışarı çıkarmış bir sürü karınca görüyorum. Onlara zarar vermek istemiyorum ancak çoğaldıkları için de onları süpürgeyle temizlemem gerektiğini düşünüyorum. Zarar vermeden süpürgeye çekerken bir yandan da söyleniyorum onları çekmek zorunda kalmamın bir gerginliği var üstümde.

Sonrasında, üst açıdan gördüğüm birileri var ancak gölge gibiler sanki bir tahta üstünde, deniz kıyısına yakın duruyorlar. Soldaki tahtanın üstünde 1 kişi, elinde havaya kaldırdığı bir Dolunay var, çok parlak. Sağdaki tahtanın üstünde güneşi aynı şekilde kaldırmış 6-7 kişi var, ancak güneş ışıksız. Sanki Ayın ışığını kopyalamaya çalışıyorlar gibi ama istedikleri ışığı yansıtamıyorlar güneşe. Elinde ay olan kişi, gayet net ,emin duruyordu. Güneşli olanlar da sakin ve emin bir şekilde güneşi gökyüzüne doğru açılayarak, ayın ışığını güneşlerine yansıtıp, onu ışıklandırmaya çalışıyorlardı da diyebilirim. 37, Kadın, bekar, grafiker, seramikçi

Rüyada parke görmek yorumu

Rüyada ev süpürmek, evde çöpleri süpürdüğünü görmek rüya sahibinin hayatında bir takım negatif duygu ve düşünceleri zihninden atacağını ve böylece ona sıkıntı veren bazı problemleri kolayca çözeceği yeni bir döneme girdiğini temsil eder.

Rüyada parke görmek rüyada görülen parkenin cinsi ve rüyada geçen olaylara bağlı olarak anlam taşımakla birlikte genel manada rüyayı gören kişinin hata yapmaktan veya günah işlemekten çekinen, haramdan korkan ve uzak duran iyi ahlak sahibi biri olduğuna yorulur. Ahşap parke kişinin sahip olduğu üstün meziyetler sayesinde hayatı bozunca huzur içinde yaşayacağına ve eline hayırlı mal veya para geçeceğine yorulurken laminant parke görmek ise kişinin oldukça değerli bir mülk sahibi olacağına ancak bu mülke iyi sahip çıkıp elinden kaçırmaması gerektiğine rivayet edilir. Parke silmek rüya sahibinin hayattaki maddi durumunda bir iyileşmeye, yeni kazanç kapısı bulmaya, sıkıntı ve dertlerden uzaklaşmaya yorulur. Parke kaplamak zenginleşmek ve feraha ermek manası taşır. Bozuk parke ve kabarmış parke görmek kişinin maddi açıdan tehlikeli bir dönemde olduğuna ve bu dönemde özellikle harcamalarına dikkat etmesi gerekiğine delalet eder.

Koltuğun altında parkenin üzerinde gördüğünüz karınca topluluğu uzun bir yaşam sürmek için hırsınız kontrol altında tutmak gerektiğini anlatmaktadır. Rüyanın devamında gelişen olaylar için lütfen ay ve güneş sayfalarını inceleyin.

“Rüyada Parke Görmek” için 3 yanıt

Ay ve Güneş yorumlarına ayrı ayrı baktıgımda bütün olarak ikisini birarada yorumlayamadım ama yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyamda birisi beni takip ediyordu alt kattan sürekli odamın parkelerini söküyor ve odama bir şeyler koyuyordu. Rüyamda çok korkmaya başladım, neredeyse ağlıyordum ve gidip babama anlatmaya çalıştım ama yapamadım, çünkü ağzım uyuşmuştu konuşamadım bir türlü anlatamadım, çok sıkıntılı bir rüyaydı.

Gizem merhaba, gördüğün rüya geçmişten gelen büyük ihtimalle çocukluk dönemlerinden kalan kendine güven sorunu ya da yetersizlik duygusunun yeniden açığa çıktığını ve bunun sizde bazı gizli korkular yarattığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir