Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Parkta Yürüdüğünü Görmek

Rüyada parkta yürümek neye işaret eder?

Rüyamda daha önce görmediğim ve tanımadığım bir erkekle birlikte parkın içinde yürüyordum. Yolda bir anda karşıma çıkan bir çocuk elimi tuttu. Elini çekemedim ve yavaş bir şekilde yürümeye devam ettim. Çocuk 4-5 yaşlarındaydı. Çocuğun arkasında da bir köpek sürekli geliyordu ve ben elini çekmeye çalıştıkça bana havlıyordu.

Çocuğa kaybolacağını, ailesinin yanına gitmesi gerektiğini söyledim fakat bırakmadı. Yanımdaki adam da bu sırada yürüyerek uzaklaştı. Ve çocuğu gördüğüm yerden oldukça uzaklaştığımız için çocuğunu kaybeden var mı diye etrafa seslendim. Kimseden yanıt gelmedi. Bu orada köpek sakinleşti ve yere yattı. “Lütfen yardım edin bu çocuk kayıp” dedim ve yatan köpek ayağa kalkarak çocuğunu kaybeden var mı diye havladı. Çevremde olan insanlar ve başta ben o kadar korktuk ki herkes bir yerlere kaçışmaya başladı. Kendi kendime bu gördüğüm rüya olmalı dedim ve bağırarak uyandım.

Takma isim : nebula
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : erkek
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : genel olarak sakin, bazen hareketli

Rüyada parkta yürümek tabiri

Rüyanızın ana unsurları kaybolmuş çocuk ve konuşan köpek görmenizdir. Diğer olaylar ve unsurlar rüya senaryosunu güçlendiren şeylerdir.

Rüyada parkta yürümek, yürüyüş yaptığını görmek, sıkıntıların sona ermesini, huzurlu bir döneme girildiğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda sağlık ve huzur işaretidir. Bakınız park rüya tabiri sayfası.

Rüyada bir çocuk bulursanız bunun manası, hayatınızı güzelleştirmek için kendinize biraz daha fazla zaman ayırın, güzel konular bulun, yaşamın acımasız gerçeklerinden bir süre uzaklaşın ve çocukluğunuzun stressiz, güzel anlarını yeniden yaşamaya çalışın mesajı verir. Bu rüya yanı zamanda gerçek hayatınızda aşırı yüklenmiş olduğunuzu da gösterebilir. Detaylı bilgi için çocuk rüya yorumu sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyada konuşan köpek görmek, kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunuzu veya alışkanlıklarınızı gizlemeye çalıştığınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Parkta Yürüdüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyada okul arkadaşıyla el ele yürüdüğünü görmek
Aslında erkek arkadaşım değil, sınıfta 2 senedir erkek sıra arkadaşım çok iyi anlaşıyoruz ama rüyamda onunla birlikte el ele sohbet ederek yürüyorduk. Bu ne anlama gelir? Bir arkadaşlık işareti olabilir mi? benden hoşlanıyor mu acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir