Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Parlak Bir Şey Görmek

Rüyada parlak bir şey görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda tanımadığım bir eve girdim, evde bir sürü kapalı kadın vardı ve bir kapı açtım, odada beyaz ışık vardı, bir yatak vardı, yatak parlak idi ve süslenmiş, bembeyazdı. Yatakta arkası dönük siyah saçlı bir adam yatıyordu, kapalı kadınlardan biri “rahatsız etme, uyuyor” dediler, bende usulca kapıyı kapattım ve başka odaya gittim oturdum, orada yatan kişiye oradaki kadınlar çok önem veriyorlardı, sanırım çok önemli biri idi, uyandım, sizce bu rüya ne anlama gelir ?

Rüyada parlak bir şey görmek yorumu

Hatice selam, gördüğün rüya gizemli anlamlar taşıyor, ilahi bir mesaj da olabilir, bu konuda net bir şey söylemek zor. Vereceğim bilgilerle mesajı kendin tespit etmeye çalışmalısın. Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerini buraya ekle.

Rüyada tanımadığın bir eve girdiğini görmen ölüm korkusu çektiğine ve bundan kurtulmak için çare aradığına yorulur. Rüyada kapalı kadınlar görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında çevresinde muhafazakar görüşlerin ağır basmaya başladığını, günlük hayatta mahalle baskısı denilen durumun onu etkilemeye başladığını gösterir. Rüyada beyaz ışık görülmesi temiz ve aydınlık günlere delalet eder. Rüyayı gören insan ticaretle uğraşıyor veya sanayi işinde çalışıyorsa işinin ehli biri olacağına, ufak girişimleriyle büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına ve yeni iş yerleri kuracağına rivayet eder. Rüyada görülen bembeyaz yatak rüyayı gören kişinin aşk yaşamında aydınlık, çok güzel gelişmelerin olacağını temsil ederken yatağın aynı zamanda parlak olması aynı zamanda aydınlık günlere de işaret etmektedir. Çünkü rüyada parlak bir şey görmek ruhsal aydınlanma ve bilgelik gösterirken, parlaklık görmek ise entelektüel simülasyon ve  saflık gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir