Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Parlak Küre Görmek

Rüyada parlak küre görmek neye delalet eder?

Merhaba, size bu sabah gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum ve rüyamın yorumunu gerçekten hiçbir yerde bulamadım. Rüyamda rüya içinde rüya görüyorum, aniden gözümü açıp ta kalkmak istediğimde başımı mezarın içinde üzerimdeki tahtaya vuruyorum, sonra etrafıma bakıyorum mezarın içindeyim, mezarlık yeni bir mezarlık yani tavan kısmı yüksek, tahtaların olması gereken renkte ve yıpranmamış, sonra etrafıma bakıyorum “allah allah” diye bağırırken yattığım yere bakıyorum, diyorum ki “mezarlıkta yılanlar çıyanlar olur ama altımdaki toprak toprak değil, toprak renginde parlak taşlar var”.

Sonra başımı yukarıya kaldırıyorum ve tahtaların arasında iğne deliği gibi bir yerden güneş giriyor içeri ve kafamı ne tarafa çevirsem yüzüme geliyor, o sırada göğüs kafesim içeriden kaburgalarım açılıyor ama açık yara değil kaburgalar açılıyor ve içinde top şeklinde çok parlar bir küre çıkıyor kafamı sağa çeviriyorum sanki mezarın bir evin çatısında gömülü ve çatının tahtalarında örümcek ağları vardı içimden çıkan parlak küreyi tutmak istediğimde uyanıyorum! Ancak mezarın içinde kefenli değilim ellerim ayaklarım serbest. Bu rüyamdan çok etkilendim, anlamı nedir acaba.

Rüyada parlak küre görmek neye yorumlanır?

Bu değerli rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Ancak hakkınızda bilgi vermeyi unutmuşsunuz. Hakkınızda bilgi vermediğinizde sadece genel bilgiler verilebilir. Rüyanız en değerli rüya sınıfında olup, rüya içinde rüya görmek anlamı taşır ve bu gruptaki rüyalar kısa sürede gerçekleşir. Bakınız rüya içinde rüya açıklaması.

Rüyanızın ana temaları mezar görmek, mezara girmek, mezarda üzerinize gelen güneş ışığı ve içinizden çıktığını gördüğünüz parlak küredir.

Rüyada mezar görmek gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada mezar görmenin derin çözümlemesi ise aslında yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurmak arayışını temsil etmesidir.

Mezara girmiş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda olağanüstü aktif hayal gücüne sahip olduğunuzu simgeler. Bu rüya bilinçaltınızın sizi irrasyonel davranışlara veya fantezi düşüncelere sevk ettiğini, bu özelliğinizi dengeli kullanırsanız size yararı dokunacağını, dengeyi sağlayamazsanız çevrenizden eleştiri alacağınızı ifade eder.

Rüyada güneş ışığı görmek akıl, aydınlanma, huzur, servet, itibar ve iç görü barışı simgeler, ayrıca doğal enerji ve ilahi gücü temsil eder. Çünkü güneş gerçek hayatta yaşam ve enerji kaynağıdır, dünya gereksinim duyduğu enerjisi güneşten alır ve bu özelliği ile güneş ve su yaşamın vazgeçilmez iki bileşenidir. Rüyanızda güneşi görmüş olmanız aydınlanma, ısınma, yaşam enerjisi ve canlı olmayı gösterir ve zenginlik ile mutluluğun simgesidir.

Rüyanın en önemli unsuru olan içinizden çıkan parlak küre ise doğru yolda olduğunuzu ve yolunuzun aydınlık olduğunu gösterir. Büyük bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevki, ün, mutluluk olarak yorumlanır.

“Rüyada Parlak Küre Görmek” için 2 yanıt

Evliyim esimle ayrilip yeniden baristim, nikahimiz yok, yeniden cocugumuz olacak ama hala gecinemiyoruz, maddi durumum normal. Ruyamda ölmüş bir tanidigim, kardesim ve esi birlikte ayri araclarda yol aliyoruz ve ayni anda kaza gecirip ucurumdan yuvurlaniyoruz, hepimiz oluyoruz ve su kürelerinin icinde donmus sekildeyiz. Önce ben canlaniyorum sonra gercek hayatta olu olup ruyamda diri gordugum kisi tekrar diriliyor, sonra kardesim ve esi diriliyor, kardesimin ve esinin dirilirken bir anda suratlari simsiyah oluyor ve duzeliyor.

Ali merhaba, görmüş olduğun rüya uyanık hayatında her şeyin bittiğini sandığın bir anda yaşamında beklenmedik bir gelişme sonucu her şeye yeniden başlayıp, adeta yeni bir sayfa şeklinde yaşamının güzellikle dolacağını müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir