Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Parlayan Ay Görmek

Rüyada parlayan ay görmek nedir?

Merhaba, ben 39 yaşında, eşinden ayrılmış bir bayanım. Ayrıca 3 senelik 1 ilişkim yeni bitti. Ve önceki gün rüyamda tam detayları hatırlayamıyorum ama gecede parlayan ay gördüm. Dünde sevgilimi gördüm, iş yerime gelmiş benim özellerime bakıyor ve bana kızıp gidiyor, bende telefon edip bana hep bunu yaptığını söylüyorum.

Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Rüya temaları eski sevgili, sevgilimi, sevgilim iş yerine gelmiş

Rüyada parlayan ay görmek yorumu

Rüyanızda gördüğünüz parlayan ay insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işarettir. Bakınız rüyada ay görmek tabiri.

Rüyada eski bir sevgilinizi görmek ,halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Su anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya ayni sorunları yaşayabilirsiniz manası taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Parlayan Ay Görmek” için 3 yanıt

rüyamda bır ay ve üzerinde arapca “allah yazısı” ve gokyuzunde arapca yazılar okudum, gordum, resmını cekmek ıcın ıs arkadasıma soyledım. cok merak edıyorum ne demek bu tskler.

Pınar merhaba,
Rüyada ay görmek, insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek bazı değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaretir.
Rüyanızdaki Allah Yazısı ise rüyalar içinde en olağanüstü olanıdır ve hakkınızda hayırlı gelişmeleri, ilahi bir koruma altında olduğunuzu, çizgini bozmadığınız sürece işleriniz hep yolunda gideceğini temsil eder.

son 3 yıldır gece gunduz ne zaman disari ciksam pencere, kapi actigimda direkt karsimda ay goruyorum. bu ruya degil. aydinlatirsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir