Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Parmağının Karardığını Görmek

Rüyada parmağının kararması ne demek?

Öncelikle merhaba herkese, bugün gördüğüm bir rüya hakkında bilgi almak istiyorum çünkü internette araştırdım ve hiç bir şey bulamadım çok ilginç olmasından dolayıda sizinle paylaşmak istedi

Zaman ya da mekan olarak hiç bir bilgim yoktur, rüyada ilk olarak baş parmağımın kararmış olduğunu görüyorum ve bir süre sonra rüyaya annem babam ve sevgilim dahil oluyor bilmediğim bir eve gidiyoruz ve ilk annem sonra sevgilim ağlıyor ve birden bire her şey düzeliyor

Ve anlam veremediğim diğer bir şeyde rüyada el parmaklarımın yapış yapış olması, baş parmağımla tek tek parmaklarıma dokunuyorum hepsi yapış yapış. Şimdiden çok teşekkür ediyorum iyi günler.

Rüyada parmağının karardığını görmek tabiri

Rüyanız özgün, size ait, sizi ilgilendiren özel bir rüyadır. Yani rüyada para görmek, rüyada yılan görmek gibi genel bir rüya değildir. Sizinki gibi özgün rüyalarda isabetli yorum yapabilmek için çok fazla detay bilgiye ihtiyaç olmaktadır. Yaşınız, işiniz, eğitiminiz, bulunduğunuz çevre, korku ve sevinçleriniz ve mümkün olan tüm detaylar.

Mesajınızdan bayan olduğunuz, anne ve babanızın sağ olduğu ve bir sevgilinizin olduğu anlaşılıyor. Bunun dışında bilgi yok. Bu bilgilerle siz 12 yaşında da, 25 yaşında da, 45 yaşında da olabilirsiniz ve her şey çok değişik olur.

Benim söyleyebileceğim tek şey yaşamınızda güç ve yeteneklerinizi kullanmanızı engelleyen bir gelişme olmuş ve bunu atlatma yolundasınız, ancak bir miktar daha bulaşık konu kalmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir