Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Parmak Arası Terlik Görmek

Rüyada parmak arası terlik görmek neye çıkar?

Öncelikle Günaydın. Ben Hande. 18 Yaşındayım. Bekarım. Modelist yardımcısıyım. Şuan içinde bulunduğum ruh hali ise şaşkınlık.

Rüyamda odamdayım ve camdan dışarıyı seyrediyorum. Çok hoş deniz ve köprü manzarası vardı, birden kepçe makinesi bana doğru denizin üstünden geliyor. Camdan dışarı çıkıp kepçeye oturuyorum, kepçeyi hiç tanımadığım ve gerçek hayatta da hiç görmediğim bir amca kullanıyor. Kepçeden ayaklarımı sarkıtıp sallıyorum ve ayağımda siyah parmak arası terlik görüyorum. Denizin üstünden yola çıkıyoruz, Beşiktaş sokakları gibi tahmin ediyorum ben ayağımı sallarken sağ ayağımdaki terlik fırlayıp gidiyor.

Kepçeden inip aramaya başlıyoruz o amcada beni bekliyor, neyse bir apartmana giriyorum, kapının önünde bir çok terlik var, ayağıma beyaz krem renkte silikon bir terlik giyiyorum. Sonra ben amcaya yalvarıyorum “beni jetinle (kepçe hangi ara jet oldu fikrim yok) evime bırak, 10 dk da evde oluruz, annemde evde olmadığımı fark etmez” diye ama amca beni eve bırakmıyor, elime bir şey sıkıştırıyor, ne olduğunu bilmiyorum ama sıkıca tutuyorum.

Ailem 4 kişiden oluşuyor annem ve abim benim gibi rüyasında terlik gördüğünü ve kaybettiklerini anlatıyorlar şaşkınlığımın sebebi budur. Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

Rüyada parmak arası terlik görmek tabiri

Hande selam, rüyada camdan bakmak, camdan dışarıya baktığını görmek kişinin sezgilerine daha fazla güvenmesi, sahip olduğu özelliklerin farkında olması gerektiğine işaret eder. Deniz ve köprü manzarası hayırlara işaret etmektedir çünkü rüyada güzel manzara görmek rüya sahibinin başarılı ve saygı duyulan bir insan olacağına işaret ederken aynı zamanda geleceğinin aydınlık ve mutlu olacağına delalettir.

Rüyada kepçe görmek aileniz içinde, varsa çocuklarınız hakkında sevinç ve büyük bir gurur kaynağı olacak gelişme anlamına gelir. Rüyada parmak arası terlik görmek aynı terlik rüya tabirinde olduğu gibi konfor ve rahatlık, refah ve aile sıcaklığına delalet eder. Rüyada parmak arası terlik terlik giydiğini görmek rüya sahibi için rahat içinde ve huzurlu bir yaşam veya mutlu bir evlilik yaşamına işarettir.

“Rüyada Parmak Arası Terlik Görmek” için bir yanıt

Rüyada beyaz terlik giymek
Rüyamda aşık olduğum kişiyi gördüm ama “ben yapmadım” diyor ama rüyamda her şey çok güzel, her yer yemyeşildi, sürekli elimden tutup güzel konuşuyordu ve bir sürü terlik vardı, ben beyaz terliği seçip giyindim, bu rüyayı kadir gecesi gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir