Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Parmak Görmek

Rüyada parmak görmek neye işaret eder?

Rüyamda parmaklarımı görüyorum, hepsinde yüzükler var. Ben dün rüyamda küçük parmaklarımdan başka diğer parmaklarımın hepsinde renkli taşlı yüzükler gördüm. Renkleri yeşil, kırmızı, mavi taslardan oluşan yüzükler idi hepsi. Ancak işin en ilginç tarafı rüyamda gördüğüm parmaklar benim gerçekteki parmaklarıma benzemiyordu, çok daha güzel, muntazam, ince uzun parmaklar idi. Benim gerçekteki parmaklarım kısa ve kalın.

Böyle bir rüya ne demektir? Anlamı nedir? yorumları bekliyorum. Önceden teşekkürler. elif.

Rüyada parmak görmek nasıl yorumlanır?

parmakRüyada parmak görmek fiziksel ve zihinsel beceri anlamlarını simgeler. İyimserlik, Başarı, Şans ve Umut kapılarının size açıldığı anlamını ifade eder. Elinde ya da ayağında fazla parmak olduğunu görmek çok şanslı bir dönemde olduğunuzu işaret eder. Bunun tersi olarak eksik parmak ise tersi anlam taşır. Yaralı parmak görmek kendiniz ile ilgili endişeler duyduğunuz manasına gelir.

Rüyada kesik parmak görmek veya rüyada parmağının kesildiğini görmek gerçek yaşamınızda bir konsantrasyon sorunu içinde olduğunuzu, konuşulan şeylerin bir kısmını anladığınızı, fakat size söylenilen her şeyi tam olarak anlamadığınızı, olaylara sadece tek taraftan bakma huyunuz olduğunu simgelemektedir. Rüyada parmağı kesilen birini görmek, kesik parmak görmek için anlatılan şeyler gördüğünüz kişiye yorumlanır.

İşaret parmağını görmek yaptığınız veya yaşadığınız bir olaydan, suçlama ve suçluluk duyma anlamına gelir. Küçük parmak görmek zihinsel güç, akıl, hafıza ve iletişim gücünü temsil eder. Orta parmağını görmek basiret, pratiklik, dikkatli ve sıkı çalışma anlamına gelir. Yüzük parmağını görmek, evlilik, sendika, taahhütler ve kalp sorunları, ilişkide karara varmak anlamlarını ifade eder.

“Rüyada Parmak Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda ayak baş parmağımda kayısı büyüklüğünde bir şişlik vardı. Sonra o şişlik indi ve su toplamış hali aldı. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kimden: çiçek

Cinsiyetiniz: Kadın

Yaşınız: 20

Medeni Durumunuz: Bekar

Anahtar kelimeler: “parmak ısırmak”

İleti:
Rüyamda parmağımı ısırırken bir kısmını koparttım ve kanadı. Bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir